Beiratkozás-SZÁNDÉKNYILATKOZAT 2022/2023

Szándéknyilatkozat – iskolánk iránt érdeklődőknek javaslom, hogy a kitöltött szándéknyilatkozatot mielőbb juttassák el intézményünkbe.

Beküldhető elektronikusan a titkarsag(kukac)lenkeyiskola.hu e-mail címre, vagy leadható személyesen az iskola portáján. A szándéknyilatkozat a honlapunkról is letölthető. A nyilatkozaton megadott e-mail címen/címeken Hírlevél formájában folyamatosan tájékoztatjuk Önöket a beiskolázással kapcsolatos legfrissebb információkról.

“Szándéknyilatkozat” első osztályba való jelentkezéshez.

újabb kilométerek a Bükkben

A Lenkeys Vándorlók Köre ismét egy csodaszép napot töltött el a közeli hegyekben. A 16 kilométeres út során a lelkes túrázók eljutottak a Kövesdi-kilátóhoz, hol csodás panoráma várta a megfáradt lábakat. Várkúton megpihenve, begyűjthették a gyerekek a következő pecsétjüket. Végül az Eged-hegyen keresztül hazaérkezett a közel ötven fős csapat. Gratulálunk az újabb kilométerekhez!

Információk az iskola életéről