3. Hírlevél

EGRI LENKEY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3300 Eger, Markhot F. u. 6.
Tel/Fax: (36) 310-046
e-mail: titkarsag@lenkey-eger.hu
OM azonosító: 031451
 
 
3. HÍRLEVÉL
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!
 
Köszönettel vettük megtisztelő jelenlétüket az Iskolabemutató Szülői Értekezleten.
Örömmel tölt el, hogy a vártnál is nagyobb az érdeklődés intézményünk iránt.
 
Tájékoztatom Önöket, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel (az előző Hírlevélben leírtakkal ellentétben) a nyílt napon, 2019. február 19-én, kedden, a tanító nénik
két órát fognak tartani az alábbiak szerint.
  
830 900 Juhász Róbertné – magyar – I. em. 24. terem
830 900 Szűk Anikó – matematika – I. em. 22. terem
915 945 Horváthné Lőrincz Ágnes – matematika – I. em. 21. terem
915 945 Protovinné Dibusz Éva – technika – I. em. 22. terem
1000 1030 Juhász Róbertné – magyar – I. em. 24. terem
1000 1030 Szűk Anikó – matematika – I. em. 22. terem
1045 1115 Horváthné Lőrincz Ágnes – matematika – I. em. 21. terem
1045 1115 Protovinné Dibusz Éva – technika – I. em. 22. terem
Tisztelt Szülők!
Az Egri Lenkey János Általános Iskola közössége nevében nagy szeretettel hívom Önöket közelgő programunkra.
További felvilágosítással állok rendelkezésükre
telefonon (20/281 3573), vagy
email-ben (biro@lenkey-eger.hu)
 
Tisztelettel:
EGRI LENKEY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3300 Eger, Markhot F. u. 6.
Tel/Fax: (36) 310-046
e-mail: titkarsag@lenkey-eger.hu
OM azonosító: 031451

Lenkey-nap 2019

Megemlékezés Lenkey János honvédtábornokra.

Robotok a tornateremben.

Micro:bit – ARM Hungary
LEGO robotok – EKE Gyöngyösi Campus
LEGO robotok – EKE Egri Campus
Humanoid robot – Rendőrség
Bee-bot, LEGO-EV3, EDBOT – Egri Lenkey Iskola

Fizikai-kémiai kísérletek

a II. emeleten.

Gombfoci

Játékok, filmvetítések.

Versenyeredmények 2018/2019

Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Berta Péter (8.a) Történelem 2. helyezés
Joó Viktor (8.a) Informatika 3. helyezés
Gyárfás Blanka (8.b) Kémia 5. helyezés
B.Tóth Olivér (8.a) Informatika 6. helyezés
Kucsera Panna (8.a) Matematika 8. helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Pásztor Ákos Patrik (8.a) “Mi Európánk” téma 2. helyezés
Pásztor Ákos Patrik (8.a) Angol 9. helyezés
Baksi Máté (8.a) Angol dícséret
Dobó István Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Matematika 3. helyezés
Joó Viktor (8.a) Fizika 3. helyezés
Jansen Danny (8.a) Történelem 4. helyezés
Pásztorvölgyi Gimnázium
6.b csapata
Nagy Ábel
Kovács Zsófia
Eged Kristóf
Angol civilizációs verseny 1. helyezés
Gárdonyi Géza Gimnázium
Kun Botond (6.b) Szépkiejtési verseny 3. helyezés
Kovács Ádám (7.a) Szépkiejtési verseny 4. helyezés
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Magyar nyelvi verseny 1. helyezés
Farkas Lili (8.a) Matematika levelezős verseny 3. helyezés

Szilágyi – nyolcadikosok versenye 2018

A Szilágyi Erzsébet Gimnázium által kiírt nyolcadikosok versenyén
 
Matematikából Kucsera Panna 8. helyezés ért el.
 
 
 
 
 Kémiából Gyárfás Blanka 5. helyezés ért el.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Történelemből Berta Péter 2. helyezés ért el.
 
 
 
Informatikából B.Tóth Olivér 6. , Joó Viktor 3. helyezést ért el.  
 
 
 
 
Gratulálunk nekik! 
 
 
 

Információk az iskola életéről