Osztályok kategória bejegyzései

Osztályok

Makk Marci Hét 2017

Makk Marci Hét

2017. november 13-17.

A TANULÓK ELŐZETES FELADATAI A MAKK MARCI-HÉTRE:
  Alsó tagozat Felső tagozat
1. Rajzverseny: „Az én családom a legsportosabb!” Fotópályázat: „Az én családom a legsportosabb”
2. Fogalmazás 4. o.: „Megváltoztatom/megváltoztatnám az életmódomat.” Fogalmazás írása vagy PPT készítése: „Megváltoztatom/megváltoztatnám az életmódomat.” témában
3. „Érmeim” – saját fotó a sportágakban szerzett érmekkel „Érmeim” – saját fotó a sportágakban szerzett érmekkel
4. Makk Marci-jelvény készítése (osztályonként, a témahéten viseljék a gyerekek) „Szendvicsemberek” plakátjainak készítése Helyes-helytelen szokásaink megjelenítése plakáton
5. Faliújság készítése osztályonként Faliújság készítése osztályonként
6.   Szólások, közmondások gyűjtése, jelentésének megbeszélése.

Jó Egészséget Mindenkinek!

Eger, 2017. október 28.

Pataki Marianna
program felelős

Órarend – 8.b – 2017/2018

Órarend – 8.b – 2017/2018
  Hétfő terem Kedd terem Szerda terem Csütörtök terem Péntek terem
1 Kémia 35 Matematika 34 Földrajz 38 Angol – Angol 39-40 Testnevelés Ud
2 Matematika 34 Biológia 38 Kémia 35 Irodalom 30 Testnevelés Ud
3 Fizika 35 Nyelvtan 30 Matematika 34 Matematika 34 Matematika 32
4 Testnevelés T(a) Angol – Informatika 39 Testnevelés T(f) Biológia 38 Angol – Angol 39-40
5 Ének-zene 14 Angol – Informatika 40 Történelem 31 Etika 30 Nyelvtan 30
6 Történelem 31 Osztályfőnöki 34 Irodalom 30 Fizika 35    
      Testnevelés  T(a) Rajz 31        

Órarend 7.b 2016/2017

Órarend 7.b (2016/2017)
 Hétfő  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek
800-845  Kémia  Matematika  Magyar  Biológia  Angol
 35 (II.em)  34 (II.em)  30 (II.em)  38 (II.em)  A1/A2
900-945  Matematika  Testnevelés  Kémia  Magyar  Matematika
 34 (II.em)  T(alsó)  35 (II.em)  32 (II.em)  32 (II.em)
1000-1045  Magyar  Biológia  Matematika  Matematika  Földrajz
 32 (II.em)  38 (II.em)  34 (II.em)  34 (II.em)  38 (II.em)
1100-1145  Testnevelés  Info/Technika  Fizika  Földrajz  Ének-zene
 T (alsó)  Info/Technika  35 (II.em)  31 (II.em)  14 (I.em)
1155-1240  Történelem  Info/Technika  Történelem  Angol  Testnevelés
 31 (II.em)  Info/Technika  31 (II.em)  A1/A2  T (alsó)
1250-1335  Angol  Osztályfőnöki  Testnevelés Erkölcstan Rajz
 A1, A2  34 (II.em)  T (alsó) 32 (II.em) 31 (II.em)
1350-1435       Testnevelés  
T (alsó)
Tanáraitok 7.b (2016-2017)
Tantárgy Tanár neve
Matematika-Informatika
Osztályfőnök
Holzer Alfréd
Magyar nyelv és irodalom Salánki Mária
Erkölcstan Salánki Mária
Földrajz – Vizuális Kultúra Bánhidyné Dudás Éva
Angol Miskolczi Ágnes
Kecskésné Pálfi Csilla
Történelem Fehér Lászlóné
Fizika – Technika Fábián Gusztáv
Ének-zene Basa Annamária
Biológia Siposné Tóth Edit
Kémia Holzerné Válóczi Éva