6. b osztály kategória bejegyzései

6. b osztály

Eredmények 2015/2016 6.b

Büszkén jelentem, hogy az osztályom idén is kitett magáért!

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
Tóth István Benedek Nyelvtan Simonyi Zsigmond helyesírási verseny városi 1.
Tóth István Benedek Nyelvtan Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 4.
Kovács Bertold Biológia Bólyai Árpád biológia verseny országos 11.
Veres Milán Matematika AMV – Marcali megyei 3. (Bejutott az országosra)
Veres Milán Matematika AMV – Marcali országos 14.
Kovács Kristóf Futás Mezei futóverseny városi 15.
Kovács Kristóf Futás Mezei futóverseny megyei 20.
Joó Judit Sakk Heves Megyei Diákolimpia megyei 2.
Joó Judit Sakk Heves Megyei Diákolimpia országos 14.
Miklós Nándor Futás Mezei futóverseny városi 2.
Miklós Nándor Futás Mezei futóverseny megyei 13.
Varga Gergő Tájfutás Futóverseny megyei 2.
Varga Gergő Matematika AMV – Marcali megyei 5.
Juhász Brigitta Showtánc MLTSZ Táncverseny megyei 1.
Vöröss Gergő Tájfutás Nógrád Nagydíj 3X3 váltó országos 1.

Frédi bácsi örömére!

A lista még nem végleges!

AMV Matematika Verseny 2016

ALAPMŰVELETI MATEMATIKAI VERSENY 2016

AMV csapat

Az Egri Lenkey János Általános Iskola diákjai szép eredményt értek el a megyei fordulóban.

5. osztályosok között 2. helyezés ért el Berta Kincső (40p/50p)
6. osztályosok között 5. helyezés ért el Varga Gergő (30p)
3. helyezést ért el Veres Milán (45p)
7. osztályosok között 3. helyezést ért el Tóth Kristóf (35p)
Országosra döntőbe jutott: Veres Milán (45p)

Órarend 6.b 2015/2016

Órarend 6.b (2015-2016)
 Hétfő  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek
800-845  Matematika  Matematika  Matematika  Történelem  Magyar
 34 (II.em)  32 (II.em)  34 (II.em)  31 (II.em)  32 (II.em)
900-945  Angol  Testnevelés  Testnevelés  Ének-zene  Matematika
 A1, A2 (I.em)  (alsó)  (alsó)  14 (földszint)  34 (II.em)
1000-1045  Term.ism  Magyar  Magyar  Matematika  Term.ism.
 38 (II.em)  32 (II.em)  30 (II.em)  31 (II.em)  38 (II.em)
1055-1140  Erk./Hittan  Informatika  Történelem  Angol  Rajz
 34 (II.em)  Technika  32 (II.em)  A1, A2 (I.em)  31 (II.em)
1150-1235  Magyar  Technika  Term. ism  Testnevelés  Testnevelés
 32 (II.em)  Informatika  38 (II.em)  alsó  felső
1245-1330  Testnevelés  Osztályfőnöki  Angol
 Stadion  34 (II.em)  A1, A2 (I.em)
Tanáraitok 6.b (2015-2016)
Tantárgy Tanár neve
Matematika-Informatika
Osztályfőnök
Holzer Alfréd
Magyar nyelv és irodalom Salánki Mária
Vizuális Kultúra – Erkölcstan Bánhidyné Dudás Éva
Angol Miskolczi Ágnes
Kecskésné Pálfi Csilla
Történelem Fehér Lászlóné
Technika Fábián Gusztáv
Ének-zene Klem Dénes
Természetismeret Kiss Csilla