Alsó tagozat kategória bejegyzései

Alsó tagozat

Eredmények 2015/2016 4.a

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
XX. Országos Mesevetélkedő csapatverseny
Vitéz szabólegények
Csapattagok: Hornyeczki Tamás 4.a, Kis Gergely Péter 4.a, Varga Dávid 4.a, Veres Domonkos 4.a
Huszár Szilvia Rajz Fertálymesterek élete városi díjazott
Mikó Rebeka Sakk RAPID Sakkverseny megyei 3.
Markó Csilla Úszás BVSC Nemzetközi Úszóverseny országos 4.
Bátori Csenge Ritmikus sportgimnasztika egyéni B.S.EV. országos 2.
Bátori Csenge Ritmikus sportgimnasztika csapat B.S.EV. országos 3.
Naszvadi Csenge Kempo Szinkron országos 3.
Naszvadi Csenge Kempo Stop Semi Contakt országos 3.
Naszvadi Csenge Kempo GI földharc országos 3.
Hornyeczki Tamás Ének-zene Kistérségi Zongoraverseny városi 2.

Eredmények 2015/2016 3.c

Osztályfőnök: Paál Aliz

Név Tantárgy Verseny megnevezése, helyszíne Forduló Helyezés
Zalánki Villő magyar nyelv és irodalom Könyvjelző Irodalmi Napok 2015.
Egri Kulturális  és Művészeti Központ
megyei különdíj
magyar-nyelv és irodalom Bendegúz
nyelvész verseny
megyei XI.
ének-zene Éneklő Ifjúság 2016. zongora – négykezes regionális különdíj
Ostolani Viki vizuális kultúra „Karácsonynak ünnepe lépeget a fák közt”
EKMK Forrás Gyermek és Ifjúsági Ház
megyei különdíj
Szögedi Tamara vizuális kultúra Búbosbanka rajzpályázat megyei I.
Eger és a fertálymesterek megyei I.
Árnyékvilág
megyei vizuális verseny
megyei I.
„Én kis kertet kerteltem …”
országos gyermekrajzpályázat
országos I.

Eredmények 2015/2016 3.a

Büszkén jelentem, hogy a 3.a osztály az idén is kitett magáért.

NÉV TANTÁRGY VERSENY MEGNEVEZÉSE RANGSOROLÁS HELYEZÉS
Esküdt Ádám -Magyar irodalom Országos Mesevetélkedő megyei 9.
Esküdt Gábor Magyar irodalom Országos Mesevetélkedő megyei 9.
Magyar nyelv Bendegúz nyelvész megyei 22.
Estók Erika

 

 

Sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vizuális kultúra

 

 

 

 

 

 

Magyar nyelv

-Városi síbajnokság

-Népdaléneklési verseny

-MLTSZ mozdulatművészeti formáció

-Miénk a tér

-Országos Táncművészeti fesztivál- klasszikus balett

-Országos Zománcművészeti Biennálé

 

-Vármúzeum:Palóc viselet-rajzpályázat

– Bendegúz nyelvész

 

 

zeneiskolai

 

területi verseny

országos verseny

megyei

országos

 

 

 

országos

 

 

 

megyei

 

megyei

2.

 

2.

 

2.

2.

1.,és  2.

3.

 

 

 

3.

 

 

 

 

3.

 

24.

Fónad Sára Magyar irodalom Országos Mesevetélkedő megyei döntő 9.
Galambos Bence Vizuális kultura ZF rajzpályázat városi nyeremény
Kvaszinger Lili Sport

 

-Paksi atomfutás

Barokk futás

 

-Lénárt János Túra Emlékverseny

 

-Diákolimpia: úszás

 

-MLTSZ klasszikus balett döntő

 

-Miénk a tér

 

-TOSZ-klasszikus balett junior kategória

 

-Mikulás  úszás

 

 

városi

 

 

megyei

 

 

városi

 

országos

 

 

megyei

 

 

országos

 

 

városi

középmezőny

 

 

3.

 

 

3.

 

1.

 

 

2.

 

 

3.

 

 

2.

Lénárt Zita Tánc -Akrobatikus rock and roll országos 1.

 

 

 

 

Markó Kincső Sport -MVSI kajak- verseny

-Városi  Diákolimpia:úszás

-Városi síverseny

 

 

városi

 

városi

 

városi

3.

 

6.

 

3.

 

Ősz Viktória Tánc -Akrobatikus rock and roll országos 2 db 1.
Palkovics Míra Sport -Miskolci Regionális Atlétika Verseny-távolugrás területi 3.
Smuczer Lenke Vizuális kultúra -Bródy Sándor Megyei Könyvtár-Karácsonyi rajzpályázata megyei különdíj
Sugár Tamás Sport -ESE u11 torna-labdarúgás

 

-Mikulás futás

körzeti

 

 

körzeti

 

 

 

1.

Sulya Dorina Tánc -Akrobatikus rock and roll országos Több 1.

és egy 2.

Tajti Péter

 

-Magyar irodalom

 

-Magyar nyelv

Országos Mesevetélkedő

Bendegúz nyelvész

megyei döntő

 

megyei

9.

 

9.

Takács Emese Sport -Budapesti Lovasverseny

 

-Ráckevei Lovasverseny

 

-Heves-Alatkai Lovasverseny

 

-Miskolci Regionális Atlétika Verseny-távolugrás

60m-es futás

1.2km-es futás

 

 

 

 

 

 

 

megyei

 

 

területi

2., 3., 4. és 6. hely

 

 

4.

 

 

 

4.

 

 

9.

 

5.

középmezőny

Ezen kívül ebben az évben az osztályból több tanuló is indult, és szép eredményeket ért el a különböző házi versenyeken.

Ági néni legnagyobb örömére!!!

Eredmények 2015/2016 2.a

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
Sztrapkovics Péter magyar Gárdonyi Géza vers- és prózamondó verseny iskolai 2.
Kovács Panna úszás Diákolimpia megyei 5.
Sillei Réka magyar Bendegúz anyanyelvi verseny 8.
Sillei Réka magyar Tudásbajnokság-irodalom szövegértés verseny 3.
Matisz-Rohlicsek Zalán matematika Manó tanoda 3.
Matisz-Rohlicsek Zalán környezetismeret Manó tanoda 8.

Napközis évzáró 2016

NAPKÖZIS ÉVZÁRÓ 2016. JÚNIUS 9. 14 óra

Köszöntő

3.a  Keringő
4.b  Somogyi táncok – (fiúk)
4.a Huszár Szilvia mese – Gárdonyi Géza: A bugyuta ember
1.a  Tavasz-tánc
3.c  Tavaszköszöntő tánc
3.a  Balett: „Barátság” – Estók Erika, Kvaszinger Lili
3.c  Anyukák köszöntése Szandi: Anya c. zenéjére
2.b  Varró Dániel: Szeszélyeskedők Előadja: Ferencz Eliána
Macskaduett lányok előadása
1.b  Nyuszi-bugi
3.a  Tóth Effi Panni és Ruzsinszky Maja hipp-hopp tánca
4.a  Bátori Csenge Hanna ritmikus sportgimnasztika szabadgyakorlatát adja elő.
Az egri SRSK Egyesületben tornázik. Szép eredményeket ért el. Edző: Szabó Tímea
2.a  Christina Aguilera: Candyman zenéjére modern táncot ad elő a Candygirls csoport.
4.b  A hétfejű sárkány c. jelenet előadása
2.b  Lady Gaga – moderntánc
3.a  Egri Bugri páros: akrobatikus rock and roll – Sulya Dorina, Ősz Viktória

Lezárás – Rutkáné Tóth Ildikó
Ajándékosztás
Bulizene: Kelemen Kabátban: Nyári gyerekek

A műsor felvétele