Felső tagozat kategória bejegyzései

Felső tagozat

Órarend – 8.b – 2017/2018

Órarend – 8.b – 2017/2018
  Hétfő terem Kedd terem Szerda terem Csütörtök terem Péntek terem
1 Kémia 35 Matematika 34 Földrajz 38 Angol – Angol 39-40 Testnevelés Ud
2 Matematika 34 Biológia 38 Kémia 35 Irodalom 30 Testnevelés Ud
3 Fizika 35 Nyelvtan 30 Matematika 34 Matematika 34 Matematika 32
4 Testnevelés T(a) Angol – Informatika 39 Testnevelés T(f) Biológia 38 Angol – Angol 39-40
5 Ének-zene 14 Angol – Informatika 40 Történelem 31 Etika 30 Nyelvtan 30
6 Történelem 31 Osztályfőnöki 34 Irodalom 30 Fizika 35    
      Testnevelés  T(a) Rajz 31        

Órarend 7.b 2016/2017

Órarend 7.b (2016/2017)
 Hétfő  Kedd  Szerda  Csütörtök  Péntek
800-845  Kémia  Matematika  Magyar  Biológia  Angol
 35 (II.em)  34 (II.em)  30 (II.em)  38 (II.em)  A1/A2
900-945  Matematika  Testnevelés  Kémia  Magyar  Matematika
 34 (II.em)  T(alsó)  35 (II.em)  32 (II.em)  32 (II.em)
1000-1045  Magyar  Biológia  Matematika  Matematika  Földrajz
 32 (II.em)  38 (II.em)  34 (II.em)  34 (II.em)  38 (II.em)
1100-1145  Testnevelés  Info/Technika  Fizika  Földrajz  Ének-zene
 T (alsó)  Info/Technika  35 (II.em)  31 (II.em)  14 (I.em)
1155-1240  Történelem  Info/Technika  Történelem  Angol  Testnevelés
 31 (II.em)  Info/Technika  31 (II.em)  A1/A2  T (alsó)
1250-1335  Angol  Osztályfőnöki  Testnevelés Erkölcstan Rajz
 A1, A2  34 (II.em)  T (alsó) 32 (II.em) 31 (II.em)
1350-1435       Testnevelés  
T (alsó)
Tanáraitok 7.b (2016-2017)
Tantárgy Tanár neve
Matematika-Informatika
Osztályfőnök
Holzer Alfréd
Magyar nyelv és irodalom Salánki Mária
Erkölcstan Salánki Mária
Földrajz – Vizuális Kultúra Bánhidyné Dudás Éva
Angol Miskolczi Ágnes
Kecskésné Pálfi Csilla
Történelem Fehér Lászlóné
Fizika – Technika Fábián Gusztáv
Ének-zene Basa Annamária
Biológia Siposné Tóth Edit
Kémia Holzerné Válóczi Éva

Eredmények 2015/2016 8.b

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
Sári András Testnevelés Atlétikai diákolimpia magasugrás Orsszágos 13
Hosszú Kálmán Angol Figedi János angol nyelvi verseny területi 3
Buck Rebeka Angol Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 1
Kopka Noémi Angol Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 4
Kopka Noémi Angol Tanulmányi verseny Dobó Gimnázium 1
Lakatos Zsombor Matematika Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 9
Lakatos Zsombor Fizika Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 8
Lakatos Zsombor Matematika Tanulmányi verseny Neumann Gimnázium 6

Eredmények 2015/2016 8.a

Név Tantárgy Verseny megnevezése, helyszíne Forduló Helyezés
Joharchy Réka „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Joharchy Réka magyar Gárdonyi Géza prózamondó verseny városi III.
magyar Kazinczy szépkiejtési verseny városi IV.
biológia Szilágyi Gimnázium városi III.
Nagy Evelin Lenkey-díj
Tóth Eszter „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Tóth Eszter biológia Szilágyi Gimnázium városi V.
Szabó Tamás „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Gavrucza-Nagy Pál ének-zene

zongora

Bartól Béla Zeneművészeti Szakközépiskola országos I.

Eredmények 2015/2016 7.b

Eredmények 2015/2016 7.b

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
Herczeg Bálint Kémia Hevesy György Országos Kémiaverseny területi 2.
Csőke Zétény Kémia Hevesy György Országos Kémiaverseny területi 6.
Csőke Zétény Angol Figedy Kistérségi Angol Nyelvi verseny területi 2.
Fónad Gergely Kémia Hevesy György Országos Kémiaverseny területi 8.
Tóth Kristóf Kémia Hevesy György Országos Kémiaverseny területi 14.
Tóth Kristóf Matematika AMV – Marcali megyei 3.
Tóth Kristóf Technika Szakmák vetélkedője megyei 1.
Lakatos Áron Technika Szakmák vetélkedője megyei 1.
Hevesy György Országos Kémiaverseny megyei döntőből Herczeg Bálint és Tóth Kristóf dolgozata jutott tovább az országos zsűrihez!
Csőke Zétény Kémia Országos LilavegyÉSZ Versenyen országos II. forduló
Fónad Gergely Kémia Országos LilavegyÉSZ Versenyen országos II. forduló
Herczeg Bálint Kémia Országos LilavegyÉSZ Versenyen országos 7.