Eredmények kategória bejegyzései

Diákok eredményei, kitüntetései, oklevelei

Tanulmányi versenyeredmények 2017/2018

Középiskolai versenyek

Tanulmányi versenyek

Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Tóth István Benedek Magyar II. fordulóba jutott
Tóth István Benedek Kémia 2. helyezés
Herbák Marcell Matematika 8. helyezés
Herbák Marcell Informatika 2. helyezés
Kalo Fanni Matematika II. fordulóba jutott
Vöröss Gergő Informatika II. fordulóba jutott
Vöröss Gergő Fizika II. fordulóba jutott
Kovács Kristóf Fizika II. fordulóba jutott
Bellei Dalma Angol nyelv II. fordulóba jutott
Kopka Réka Angol nyelv 5. helyezés
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Bellei Dalma Angol nyelv 9. helyezés
Bolyós Rebeka Angol nyelv II. fordulóba jutott
Kopka Réka Angol nyelv 3. helyezés
Köböl Nikol Angol nyelv II. fordulóba jutott
Köböl Nikol Matematika II. fordulóba jutott
Köböl Nikol Természettudomány „CSODÁLATOS VILÁGUNK” II. fordulóba jutott
Köböl Nikol Magyar nyelv és irodalom II. fordulóba jutott
Nagy Balázs Matematika II. fordulóba jutott
Nagy Balázs Angol II. fordulóba jutott
Veres Bence Fizika 6. helyezés
Tanulmányi versenyek
Név Rangsorolás Helyezés
Regionális Angol Nyelvi Országismereti Verseny
Koczka Péter 6.b Regionális csapat 2.
Sereg Áron 6.b
Károly György 6.b

Versenyeredmények 2017

Név Osztály Helyezés
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
Berecz András 3.b 10.
Bognár Bendegúz 3.b 14.
Matisz-Rohlicsek Zalán 3.b 21.
Csapat 3.b 3.
Bendegúz Nyelvészverseny megyei forduló
Besenyei Zsombor 1.a 2.
Lovász Bence 1.b 8.
Tajti Péter 4.a 8.
Zalánki Villő 4.c 3.
Sándor Janka 6.b 4.

Sporteredmények – úszás 2016/2017

Sporteredmények 2016/2017

Úszás
Jövő Bajnokai régiós válogatott országos felmérője, 2016.11.12
Bartyik Bianka: 200 méter vegyes 3.hely
Testvérvárosok Kupája Nemzetközi Úszóverseny, 2016.11.27
Bartyik Bianka: 50 méter pillangó 1.hely
100 méter pillangó 1.hely
50 méter gyors 1.hely
200 méter hát 1.hely
Bartyik Andor: 50 méter pillangó 1.hely
200 méter vegyes 2.hely
Kovács Attila: 100 méter gyors 9.hely
200 méter vegyes 2.hely
Eger Városi Úszás Diákolimpia
Jászberényi Eszter 200 méter gyors 6.hely
Kopka Réka 100 méter hát 5.hely
Farkas Illés 100 méter mell 6.hely
Bukta Milán 100 méter hát 2.hely
Lakatos Áron 100 méter gyors 5.hely

 

 

Eredmények 2015/2016 8.b

Név Tantárgy Verseny megnevezése Rangsorolás Helyezés
Sári András Testnevelés Atlétikai diákolimpia magasugrás Orsszágos 13
Hosszú Kálmán Angol Figedi János angol nyelvi verseny területi 3
Buck Rebeka Angol Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 1
Kopka Noémi Angol Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 4
Kopka Noémi Angol Tanulmányi verseny Dobó Gimnázium 1
Lakatos Zsombor Matematika Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 9
Lakatos Zsombor Fizika Tanulmányi verseny Szilágyi Gimnázium 8
Lakatos Zsombor Matematika Tanulmányi verseny Neumann Gimnázium 6

Eredmények 2015/2016 8.a

Név Tantárgy Verseny megnevezése, helyszíne Forduló Helyezés
Joharchy Réka „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Joharchy Réka magyar Gárdonyi Géza prózamondó verseny városi III.
magyar Kazinczy szépkiejtési verseny városi IV.
biológia Szilágyi Gimnázium városi III.
Nagy Evelin Lenkey-díj
Tóth Eszter „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Tóth Eszter biológia Szilágyi Gimnázium városi V.
Szabó Tamás „Halas” –  kulturális, és diákönkormányzati munkáért
Gavrucza-Nagy Pál ének-zene

zongora

Bartól Béla Zeneművészeti Szakközépiskola országos I.