Tavaszköszöntő bál 2016

M E G H Í V Ó
az Egri Lenkey János Általános Iskola Halas Szülői Alapítványa és a Szülői Munkaközösség közös szervezésében immár hagyományossá vált
Tavaszköszöntő Jótékonysági Estjére!
2016. április 8-án pénteken 18.30-tól várjuk kedves vendégeinket a Hotel Szent István Mediterrán termében!
A Jótékonysági Estből származó támogatást a szaktantermek eszközfejlesztésére fordítjuk!
A talpalávalót szolgáltatja: Parafa Duó
Támogatói jegy iránti igényüket 2016. április 5-éig
az Iskola Titkárságán kérjük leadni!
Minden érdeklődő Szülőt, Nagyszülőt, Testvért és Pedagógust, valamint bárkit, aki támogatni szeretné a Gyermekeket,
szeretettel várunk!

ÚJRA MÉHECSKE TÁBOR! 2016

ÚJRA MÉHECSKE TÁBOR! 1 – 4. osztályosokmehecske_2

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel 2016-ban ismét!

Helye: Felsőtárkány, Bükki Nemzeti Park Nyugati Kapu szálláshely
Ideje:   2016. július 11-től 15-ig (5 nap, 4 éjszaka)mehecske_tabor_2016_1

Napi háromszori étkezés. Utazás helyközi autóbuszjárattal vagy egyénileg.

mehecske_tabor_2016_2

Programok: erdei gyalogos és kerékpáros túrák, sportprogramok, éjszakai túra, kézműves foglalkozások, tájfutás, íjászat, vitézkedés, tábortűz és sok-sok játék, móka, kacagás.

mehecske_tabor_2016_5
mehecske_tabor_2016_4
mehecske_tabor_2016_3

Jelentkezni Jaksi Erzsébet tanítónőnél.

Email: jaksierzsebet@gmail.com

Beiratkozás elsősöknek 2016/2017

Kedves Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a 2016/2017. tanévre történő általános iskolai beiratkozásra az alábbi időpontokban kerül sor:

2016. április 14. (csütörtök) 8:00 – 19:00 óra között
2016. április 15. (péntek)    8:00 – 19:00 óra között

Az első évfolyamra történő beiratkozáskor, a következő okiratokat hozzák magukkal:

• gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót (a személyi azonosító megtalálható a lakcímkártyán is)
  • a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártya)
  • a szülő (gondviselő) lakcímkártyáját
  • az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást (eredeti példányt)
  • lehetőség szerint, a születési anyakönyvi kivonatot is, hogy az adatokat pontosan rögzíthessük.

Várjuk Önöket!

Üdvözlettel: