Vers és prózamondó verseny

A megyei vers és prózamondó versenyen iskolánk két tanulója nagyon szép eredményt ért el.

Béres Panka 2. a osztályos tanuló mesemondás kategóriában 1. helyezést  ért el. Holló Enikő 2. a osztályos tanuló a versmondás kategóriában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Erdei karácsony rajzpályázat eredményei

Megtörtént az Erdei karácsony címmel meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetése. Csütörtökön az általános iskolás nyertesek átvehették a díjaikat.  Ebben az évben a Hotel Senator-Ház és Étterem, az éttermüket ábrázoló rajzért különdíjat adott Almádi Mátyásnak, a Lenkey János Általános Iskola 3. b osztályos tanulójának. Gratulálunk!
ÁLTALÁNOS ISKOLÁS KATEGÓRIA
Alsó tagozat
I. Csohány Jázmin  1. b– Lenkey János Általános Iskola
II. Almádi Mátyás 3. b– Lenkey János Általános Iskola
III. Hosszú Ronnie 1. b – Lenkey János Általános Iskola
KÜLÖNDÍJ
Almádi Mátyás – Lenkey János Általános Iskola
Az összes karácsonyi alkotást az EGER ADVENT oldalán, valamint az iskolai folyosón berendezett kiállításon lehet megtekinteni.