Évzáró 2017

A 8. osztályosok ballagása után néhány nappal került sor az iskolai tanévzáró ünnepségre. A műsort a két 6. osztály osztályfőnöke Románné Dóra Zsuzsanna és Kecskésné Pálfi Csilla tanárnők készítették, de segítséget kaptak Juhászné Csilla  nénitől, akinek a tanítványai egy táncszámmal léptek színpadra.

Nagyon vidám, humoros, jó hangulatú volt az ünnepség, ahol elbúcsúztak a tanévtől az elsősök. Vicces szövegű dalt énekeltek az énekkarosok, kiegészülve a 6. bésekkel, akik szólót énekeltek, Bay Alex ismert dalának átköltött változatát, ami immár a kettesekről szólt, amit nagyon szerettek volna négyesekre kijavítani a gyerekek.

Az iskola igazgatójának beszéde sem nélkülözte a humoros pillanatokat, de végül minden arra érdemes diák megkapta okleveleit,  jutalmait, serlegeit.

Három pedagógus: Kecskésné Pálfi Csilla, Salánki Mária és Fehér Lászlóné tanárnők “A Tehetséggondozásban végzett kiemelkedő pedagógiai munkájukért” részesültek  oklevélben.

A tanévzáró műsor végén a 7. osztályosok egy vidám dal kíséretében  “vonultak el kirándulni”, majd szappanbuborékok és papírrepülők röpködtek a levegőben a kicsik nagy örömére. Végül minden tanuló megkapta az általa megérdemelt bizonyítványát az osztályfőnökétől.

Évzáró 2017