Dr. Code 2017


– Cégünk, a Digitális Oktatási Központ 5-19 éves diákok programozás oktatásával foglalkozik 3 éve, jelenleg 8 helyszínen 300 feletti létszámmal működünk- Célunk a digitális írástudás / programozás tanítása a lehető legkisebb kortól (óvodai nagycsoportosok) a középiskolai tanulmányok végéig

– Oktatott nyelvek / témák: Kodu 3D, Lego WeDo 1.0, MIT Scratch, Lego WeDo, Lego EV3, mBot / MakeBlock, App Inventor, Unity 3D, HTML/CSS/JS

– Összesen 18 félévnyi – egymásra logikusan épülő – oktatási anyagot tartalmazó egyedülálló oktatási rendszerünk van, melyet a kecskeméti Neumann János Egyetem Informatika Tanszékén lektoráltatunk, tehát hosszú távú és átgondolt tanulási lehetőséget tudunk biztosítani az érdeklődők számára

– Féléves kurzusaink vannak, hetente egyszer 90 perces foglalkozások egyetemista oktatónk által, a programhoz csatlakozó Általános Iskolák informatika termében, tehát helyben, így a diákok az Iskola elhagyása nélkül vehetik igénybe a szolgáltatásunkat

– A kurzus ára a helyi megvalósítási körülményektől, elsősorban azok költségétől (pl. terembérleti díj) függnek, cca havi bruttó 10-12e Ft-ba kerülnek fejenként, melyért havi 4 alkalom vehető igénybe a fentiek szerint

– További információk: www.programozzvelunk.hu

https://www.facebook.com/drcode.hu/