Kedves Szülők!

A gyerek digitális ellenőrzőjét a következő címen érik el:

Bejelentkező névnek a gyerek 7-sel kezdődő oktatási azonosítóját kell megadni, ez 11 karakter.
Jelszónak pedig a gyerek születési dátumát adják meg a következő formátumba: ????-??-??
Például:

• Felhasználónév mezőbe az oktatási azonosítót: 71234567890
  • Jelszó mezőbe: 2022-02-09

2019. március 1-én megnyílt a KRÉTA rendszer e-ügyintézés felülete a szülői, gondviselői hozzáféréssel rendelkezők részére.

• Az egyszerű, tanulói bejelentkezéssel ez a modul nem érhető el.
  • A felület csak böngészőprogramból érhető el, mobilapplikációból nem.
  • Tanulói jogviszonnyal még nem rendelkező gyermek (pl.beiratkozó) gondviselői/szülői az e-Ügyintézési felület jobb felső sarkában lévő „Bejelentkezés”-gombra kattintva érhetik el a modult.
  • Az „Új ideiglenes felhasználó” funkciót kiválasztva hozhatnak létre ideiglenes belépési jogosultságot.

A rendszer leírását és a felhasználáshoz kapcsolódó videókat a következő linken érhetik el.

e-Ügyintézés tudásbázis

Belépés az e-ügyintézés oldalra

Üdvözlettel: Lenkey titkársága

Középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamata a 2019/2020-as tanévre vonatkozóan