Versenyeredmények 2018/2019

Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Berta Péter (8.a) Történelem 2. helyezés
Joó Viktor (8.a) Informatika 3. helyezés
Gyárfás Blanka (8.b) Kémia 5. helyezés
B. Tóth Olivér (8.a) Informatika 6. helyezés
Kucsera Panna (8.a) Matematika 8. helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Pásztor Ákos Patrik (8.a) “Mi Európánk” téma 2. helyezés
Pásztor Ákos Patrik (8.a) Angol 9. helyezés
Baksi Máté (8.a) Angol dícséret
Kaltbantner Géza Ferenc (6.a) Angol 3. helyezés
Dudás Orsoly (7.b) Angol 3. helyezés
Dobó István Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Matematika 3. helyezés
Joó Viktor (8.a) Fizika 3. helyezés
Jansen Danny (8.a) Történelem 4. helyezés
Pásztorvölgyi Gimnázium
6.b csapata
Nagy Ábel
Kovács Zsófia
Eged Kristóf
Angol civilizációs verseny 1. helyezés
Gárdonyi Géza Gimnázium
Kun Botond (6.b) Szépkiejtési verseny 3. helyezés
Kovács Ádám (7.a) Szépkiejtési verseny 4. helyezés
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Magyar nyelvi verseny 1. helyezés
Farkas Lili (8.a) Matematika levelezős verseny 3. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
A TEhetség – Heves Megyei Összművészeti
Tehetségkutató Verseny
Dráma-kuckó színjátszókör
Demeter Atilla (2.b)
Kutor Ákos (2.b)
Bora László Dániel (4.a)
Ficzere Patrícia Melinda (5.b)
Horuczi Gréta (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Művészeti 1. helyezés
Csoszogó Gyermek Néptáncegyütes
Csóré Zoé Csenge (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Művészeti 1. helyezés
Alapműveleti Matematika Verseny  – megyei
Zachar Nándor (4.b) Matematika 3. helyezés
Kozmányi Zétény (5.b) Matematika 4. helyezés
Demeter Buda János (4.a) Matematika 6. helyezés
Bendegúz matematika levelező verseny
Domán Adél (1.b) Matematika 1. helyezés
Domán Liza (1.b) Matematika 2. helyezés
Csiki Mátyás (1.b) Matematika 3. helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
Kozmányi Zétény Noel (5.b)
Sereg Szilárd (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Matematika 9. helyezés
Dudás Orsolya (7.b)
Rékasi Laura (7.b)
Sillei Dóra (7.b)
Zsupos János (7.b)
Matematika 7. helyezés
Bendegúz NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi
Kovács-Nagy Áron (1.c) Anyanyelvi 1. helyezés
Szabó Simon (1.a) Anyanyelvi 2. helyezés
Horánszky Viktor (1.a) Anyanyelvi 3. helyezés
Besenyei Zsombor (3.a) Anyanyelvi 5. helyezés
Zalánki Villő (6.c) Anyanyelvi 5. helyezés
Nagy Fruzsina (6.b) Anyanyelvi 7. helyezés
XXIII. Országos Mesevetélkedő
Nagy Ádám (3.a)
Veres Hunor (3.a)
Besenyei Zsombor Dominik (3.a)
Sillei Lilla (3.a)
Anyanyelvi 6. helyezés
Orgován Ármin (3.a)
Varjú Hédi (3.a)
Bora Ádám (3.a)
Varga Dóra (3.a)
Anyanyelvi 7. helyezés
“Meseforgatók” csapatverseny
Bora László Dániel (4.a)
Erdei Marcell (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Sulya Patrik Zsolt (4.a)
Anyanyelvi 8. helyezés
Heves Megyei Honismereti Egyesület
“Rákóczi szabadságharcról” szóló történelmi
csapatverseny megyei döntő
Kelemen Zsolt Ágost (6.a)
Bak Martin Nimród (6.b)
Ferenc Mátyás (6.b)
Mészáros Bence (6.b)
Történelem 3. helyezés
Országos Rendőr-Főkapitányság
“A mobil várhat” c. rajzpályázata
Neufeld Zoé Polli (3.b) Rajz 3. helyezés
Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos
“Átverések az interneten!” c. rajzpályázata
Egri Törvényszék
“Az igazság arcai – a jog és a bíróság színesben” c.
Kovács Marcell (3.b) Rajz különdíj
Megyei és országos sportversenyek
Név Helyezés
Judo Diákolimpia Regionális Döntő
Kalbantner Géza Ferenc (6.a) 6. helyezés
Kalbantner Péter Kolos (4.a) 1. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei Döntőjén
csapatverseny
Kósa Lili Anna (3.a)
Gyárfás Zsófia Zoé (3.b)
Williams Sadie Shay (4.a)
2. helyezés
Farkas Fruzsina Petra (5.b)
Gyetvai Kata (5.b)
4. helyezés
Pál Bogáta (5.b) 2. helyezés
Mezei Futó Diákolimpia megyei döntő
csapatverseny
Fónad Sára – egyéni versenyben (4.) 
Kocsis Csillag Virág – egyéni versenyben  (1.)
Kvaszinger Lili Anna – egyéni versenyben  (3.)
Péter Renáta Flóra
Sulya Dorina
Takács Emese
1. helyezés
A JSV Diákolimpia Megyei Döntője
csapatverseny
Balázs Hanna (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Vácz Lara (2.a)Kőszegi Keve Benedek (2.b)
Kucsera Bence (2.b)
Kun Zétény (2.b)Balog Soma Tibor (3.a)
Bartók Luca Sára (3.a)
Matisz-Rohlicssek Virág (3.a)
Nagy Ádám (3.a)
Szabó Ádám (3.a)
Szabó Áron (3.a)
Varga Dóra Anikó (3.a)Erdei Szonja (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Ősz Petra (4.a)
Sulya Patrik (4.a)
Vöröss Luca (4.a)
2. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei döntő
csapatverseny
Bóta-Szoó Hanna (1.c)
Csuhay Dorka (1.c)
Farkas Míra Zsófia (1.c)
Gnoll Réka (1.c)
Kis Dorka (1.c)
Kiss-Laskó Zsófia (2.a)
Williams Szofi Lana (2.a)
3. helyezés
Úszás Diákolimpia Megyei Döntő
Ficzere Olivér (6.b) 1. helyezés
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő
vigaszágon elért
Kormos Bence (6.b)
Terjék Ádám (6.b)
Varga Dávid János (6.b)
1. helyezés
Uszonyosúszó Diákolimpia Országos Döntő
Rékasi Laura 7.b
50 m uszonygyorson 3. hely
100 m uszonygyorson 2. hely
Úszás Diákolimpia Országos Döntő
Kalo Kristóf 5.a
100 m pillangón 8. hely
50 m gyorson 5. hely