Mikor ül a pedagógus az iskolapadban?   Hát a nyári szünetben!

Amíg a tanulók a jól megérdemelt pihenésüket töltötték, a tanáraik szorgalmasan tanultak. Az Erasmus+ pályázatnak köszönhetően az iskolánkból öt tanár néni utazott külföldre a nyáron, hogy még jobb tanárokká váljanak, és ebben segítsék a kollégáikat is. Most olvashattok egy kis élménybeszámolót az részt vett pedagógusoktól.

1. rész     Dublin, Írország – Vargáné Bárdos Judit

Sziasztok. Én júliusban Írország fővárosában, Dublinban            tanulhattam 2 hétig. Elmondhatatlan élmény volt angol anyanyelvű országban lenni és a tanult nyelven kommunikálni.

Minden nap reggel iskolába indultam. A tanítás 9-kor kezdődött és 13 óráig tartott. Ekkor megebédeltünk egy szendvics bárban vagy pubban.

14 órakor folytatódott az iskola. Igaz, rendszerint valamilyen kulturális programon vettünk részt.

A tanárunk, Liam borzasztó érdekes dolgokat tudott mesélni, rengeteget nevettünk.

Remélem, a tanév során kipróbálhatom veletek azt a sok mindent, amit kint tanultam.