Halloween

Iskolánkban idén is megrendezésre került a hosszú évek óta immár hagyománnyá vált Halloween parti. November 7-én délután másfél órát tölthettek el a résztvevő gyerekek a Halloween játékos világában. A 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a és 5.b osztályok mindegyike négy fővel képviseltette magát. A parti folyamán vegyes csoportokat alakítottunk ki. A gyerekeknek játékos elméleti és gyakorlati feladatokat kellett megoldaniuk. Az egyik közkedvelt feladat volt az előzetesen elrejtett, kartonból kivágott tökök megkeresése. A gyerekek dekorációt készítettek, cukorkával célba dobáltak, múmiát tekercseltek, kvízt oldottak meg, hogy csak néhány feladatot említsünk. A csoportok lelkesen oldottak meg minden feladatot, szeretnénk megköszönni mindenkinek a részvételt. Külön köszönet azoknak a tanulóknak, akik jelmezben jöttek el a partira. Szeretnénk megköszönni a segítségét a 6. a osztály azon tanulóinak, akik részt vettek az előzetes dekorálásban, illetve a 7. b osztály két tanulójának, Nagy Ábelnek és Varga Ádámnak a partin való közreműködésükért.

    

  

Abkarovits Ágnes tanárnő