2020. január 15-én került megrendezésre a torna diákolimpia megyei döntője az egri Pásztorvölgyi Gimnáziumban.

A megmérettetésen iskolánkat egy I. korcsoportos csapat, és 3 fő III. korcsoportos egyéni versenyző képviselte. Az eredményhirdetéskor csapatunk a dobogó 3. fokára állhatott fel, valamint szereztünk egy egyéni összetett 5. helyezést is Farkas Mirának köszönhetően.
A csapat tagjai: Molnár Regina (2. a.), Csuhay Dorka (2. c), Sebők Dalma, Bakondi Szonja, Papp-Varga Gréta (1. a) és Farkas Mira (2. c).
Egyéniben Horuczi Gréta  (6. b), Gyetvai Kata (6. b) és Varga Hanga (5. a) versenyeztek, mert az idén sajnos csapatot nem tudtunk nevezni. Hanga szép gyakorlataival 3. helyezést ért el, így ő és a kis csapat továbbjutott a február 22-én, Debrecenben megrendezésre kerülő országos elődöntőre.

Addig is szorgalmasan edzünk és készülünk az előttünk álló versenyre.

Kiss Csilla és Bálint Lilla edzők