Díjazottaink

Lenkey- díjasaink
2001 / 2002 Hotzi Bernadett
2002 / 2003 Dezso Diána, Rapcsok Réka
2003 / 2004 Nagy Rita, Jacsó Ádám
2004 / 2005 Katona Dávid
2005 / 2006 Tímár Luca
2007 / 2008 Jakab Ivett, Gőgh Bettina, Kecskés Dániel, Somlyai Zita
2008 / 2009 Gyuris Dorka, Hantosi Dóra, Kéri Nikolett, Kutas Viktória, Nagy Ádám, Örökös- Tóth István, Papp Dóra, Zsebe Blanka
2009 / 2010 Berencsi Kitti, Berki Dorina, Koncsos Natália
2010 / 2011 Bóta Gábor, Fodor Kristóf, Fülöp Erik
2011 / 2012 Csorba Benjamin
2012 / 2013 Bodó Tünde, Gál Kata, Fodor Bálint, Nagy Luca
2013 / 2014
2014 / 2015
2015 / 2016
2016 / 2017 Gál Eszter, Tóth Fanni, Szikora Adél, Bacsó László, Fónad
Gergely, Herczeg Bálint, Tóth Kristóf, Tóth Viktória
Halas emlékplakettet kaptak
2001 / 2002 Juhász Katalin, Hotzi Bernadett
2002 / 2003 Varga Fanni
2003 / 2004 Nagy Rita
2004 / 2005 Katona Dávid
2005 / 2006 Bata Diána, Veres Eszter, Kozma Bálint
2006 / 2007 Farkas Rita
2007 / 2008 Stumphauser Szilvia
2008 / 2009 Nagy Judit, Örökös- Tóth István, Kutas Viktória, Puzsik Bence
2009 / 2010 Berencsi Kitti, Egri Richárd, Józsa Orsolya, Kátai Veronika, Koncsos Natália, Veréb Sára
2010 / 2011 Gál Katalin
2011 / 2012  
2012 / 2013  
2013 / 2014 Fábián András, Joharchy Brigitta
2014 / 2015 Szikora Adél
2015 / 2016
2016 / 2017 Herczeg Bálint, Szikora Adél
Gerzovich- díjasaink
2001 / 2002 PócsGergő
2002 / 2003 Jacsó Ádám
2003 / 2004 Petrény Norbert
2004 / 2005 Borostyán Dóra
2005 / 2006 Várhegyi Viktória
2006 / 2007 Papp Dóra
2007 / 2008 Török Zsolt
2008 / 2009 Nagy Ádám
2009 / 2010 Farkas Richárd
2010 / 2011 Szakálas György
2011 / 2012 Zahorecz Márk
2012 / 2013 Iklódi Máté
2013 / 2014 Berta Gergely
2014 / 2015 Iklódi Anna
2015 / 2016  
2016 / 2017 Bartyik Bianka
Kiemelkedő kulturális és diákönkormányzati munkáért emlékplakettet kaptak
2003 / 2004 Paróczai Tekla, Egri István
2004 / 2005 Farkas Anikó
2005 / 2006 Bárdos Fruzsina
2006 / 2007 Fehér Nikolett
2007 / 2008 Irlanda Bence, Stumphauser Szilvia
2008 / 2009 Gyuris Dorka, Hantosi Dóra, Nagy Lotti Éva, Papp Dóra, Tóth Bálint, Zsebe Blanka
2009 / 2010 Koncsos Natália, Kollár Barbara
2010 / 2011 Bóta Gábor, Fodor Cintia, Fülöp Erik
2013 / 2014 Szabó Viola, Szinglár Fanni
2014 / 2015 Olasz Dominika
2015 / 2016   
2016 / 2017 Csíkos Fanni, Palencsár Vanda, Tóth Fanni
A tanév kiváló sportolója
2014 / 2015 Bódi Ákos, Kaló Kristóf, Hidvégi Zalán
2015 / 2016
2016 / 2017 Bartyik Andor, Ficzere Olivér, Kaló Kristóf, Ponyi András
Gömböcz József emlékdíj
20164 / 2017 Tóth István Benedek

 

Információk az iskola életéről