Holzer Alfréd összes bejegyzése

Matematika-Fizika-Informatika tanár

KRÉTA rendszer e-ügyintézés

2019. március 1-én megnyílt a KRÉTA rendszer e-ügyintézés felülete a szülői, gondviselői hozzáféréssel rendelkezők részére.

Az egyszerű, tanulói bejelentkezéssel ez a modul nem érhető el.
A felület csak böngészőprogramból érhető el, mobilapplikációból nem.
Tanulói jogviszonnyal még nem rendelkező gyermek (pl.beiratkozó) gondviselői/szülői az e-Ügyintézési felület jobb felső sarkában lévő “Bejelentkezés”-gombra kattintva érhetik el a modult.
Az “Új ideiglenes felhasználó” funkciót kiválasztva hozhatnak létre ideiglenes belépési jogosultságot.
A rendszer leírását és a felhasználáshoz kapcsolódó videókat a következő linken érhetik el.

e-Ügyintézés tudásbázis

Belépés az e-ügyintézés oldalra

Üdvözlettel: Lenkey titkársága

Középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamata a 2019/2020-as tanévre vonatkozóan

3. Hírlevél

EGRI LENKEY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3300 Eger, Markhot F. u. 6.
Tel/Fax: (36) 310-046
e-mail: titkarsag@lenkey-eger.hu
OM azonosító: 031451
 
 
3. HÍRLEVÉL
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!
 
Köszönettel vettük megtisztelő jelenlétüket az Iskolabemutató Szülői Értekezleten.
Örömmel tölt el, hogy a vártnál is nagyobb az érdeklődés intézményünk iránt.
 
Tájékoztatom Önöket, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel (az előző Hírlevélben leírtakkal ellentétben) a nyílt napon, 2019. február 19-én, kedden, a tanító nénik
két órát fognak tartani az alábbiak szerint.
  
830 900 Juhász Róbertné – magyar – I. em. 24. terem
830 900 Szűk Anikó – matematika – I. em. 22. terem
915 945 Horváthné Lőrincz Ágnes – matematika – I. em. 21. terem
915 945 Protovinné Dibusz Éva – technika – I. em. 22. terem
1000 1030 Juhász Róbertné – magyar – I. em. 24. terem
1000 1030 Szűk Anikó – matematika – I. em. 22. terem
1045 1115 Horváthné Lőrincz Ágnes – matematika – I. em. 21. terem
1045 1115 Protovinné Dibusz Éva – technika – I. em. 22. terem
Tisztelt Szülők!
Az Egri Lenkey János Általános Iskola közössége nevében nagy szeretettel hívom Önöket közelgő programunkra.
További felvilágosítással állok rendelkezésükre
telefonon (20/281 3573), vagy
email-ben (biro@lenkey-eger.hu)
 
Tisztelettel:
EGRI LENKEY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3300 Eger, Markhot F. u. 6.
Tel/Fax: (36) 310-046
e-mail: titkarsag@lenkey-eger.hu
OM azonosító: 031451

Lenkey-nap 2019

Megemlékezés Lenkey János honvédtábornokra.

Robotok a tornateremben.

Micro:bit – ARM Hungary
LEGO robotok – EKE Gyöngyösi Campus
LEGO robotok – EKE Egri Campus
Humanoid robot – Rendőrség
Bee-bot, LEGO-EV3, EDBOT – Egri Lenkey Iskola

Fizikai-kémiai kísérletek

a II. emeleten.

Gombfoci

Játékok, filmvetítések.

Versenyeredmények 2018/2019

Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Berta Péter (8.a) Történelem 2. helyezés
Joó Viktor (8.a) Informatika 3. helyezés
Gyárfás Blanka (8.b) Kémia 5. helyezés
B. Tóth Olivér (8.a) Informatika 6. helyezés
Kucsera Panna (8.a) Matematika 8. helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Pásztor Ákos Patrik (8.a) “Mi Európánk” téma 2. helyezés
Pásztor Ákos Patrik (8.a) Angol 9. helyezés
Baksi Máté (8.a) Angol dícséret
Kaltbantner Géza Ferenc (6.a) Angol 3. helyezés
Dudás Orsoly (7.b) Angol 3. helyezés
Dobó István Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Matematika 3. helyezés
Joó Viktor (8.a) Fizika 3. helyezés
Jansen Danny (8.a) Történelem 4. helyezés
Pásztorvölgyi Gimnázium
6.b csapata
Nagy Ábel
Kovács Zsófia
Eged Kristóf
Angol civilizációs verseny 1. helyezés
Gárdonyi Géza Gimnázium
Kun Botond (6.b) Szépkiejtési verseny 3. helyezés
Kovács Ádám (7.a) Szépkiejtési verseny 4. helyezés
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Magyar nyelvi verseny 1. helyezés
Farkas Lili (8.a) Matematika levelezős verseny 3. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
A TEhetség – Heves Megyei Összművészeti
Tehetségkutató Verseny
Dráma-kuckó színjátszókör
Demeter Atilla (2.b)
Kutor Ákos (2.b)
Bora László Dániel (4.a)
Ficzere Patrícia Melinda (5.b)
Horuczi Gréta (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Művészeti 1. helyezés
Csoszogó Gyermek Néptáncegyütes
Csóré Zoé Csenge (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Művészeti 1. helyezés
Alapműveleti Matematika Verseny  – megyei
Zachar Nándor (4.b) Matematika 3. helyezés
Kozmányi Zétény (5.b) Matematika 4. helyezés
Demeter Buda János (4.a) Matematika 6. helyezés
Bendegúz matematika levelező verseny
Domán Adél (1.b) Matematika 1. helyezés
Domán Liza (1.b) Matematika 2. helyezés
Csiki Mátyás (1.b) Matematika 3. helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
Kozmányi Zétény Noel (5.b)
Sereg Szilárd (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Matematika 9. helyezés
Dudás Orsolya (7.b)
Rékasi Laura (7.b)
Sillei Dóra (7.b)
Zsupos János (7.b)
Matematika 7. helyezés
Bendegúz NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi
Kovács-Nagy Áron (1.c) Anyanyelvi 1. helyezés
Szabó Simon (1.a) Anyanyelvi 2. helyezés
Horánszky Viktor (1.a) Anyanyelvi 3. helyezés
Besenyei Zsombor (3.a) Anyanyelvi 5. helyezés
Zalánki Villő (6.c) Anyanyelvi 5. helyezés
Nagy Fruzsina (6.b) Anyanyelvi 7. helyezés
XXIII. Országos Mesevetélkedő
Nagy Ádám (3.a)
Veres Hunor (3.a)
Besenyei Zsombor Dominik (3.a)
Sillei Lilla (3.a)
Anyanyelvi 6. helyezés
Orgován Ármin (3.a)
Varjú Hédi (3.a)
Bora Ádám (3.a)
Varga Dóra (3.a)
Anyanyelvi 7. helyezés
“Meseforgatók” csapatverseny
Bora László Dániel (4.a)
Erdei Marcell (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Sulya Patrik Zsolt (4.a)
Anyanyelvi 8. helyezés
Heves Megyei Honismereti Egyesület
“Rákóczi szabadságharcról” szóló történelmi
csapatverseny megyei döntő
Kelemen Zsolt Ágost (6.a)
Bak Martin Nimród (6.b)
Ferenc Mátyás (6.b)
Mészáros Bence (6.b)
Történelem 3. helyezés
Országos Rendőr-Főkapitányság
“A mobil várhat” c. rajzpályázata
Neufeld Zoé Polli (3.b) Rajz 3. helyezés
Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos
“Átverések az interneten!” c. rajzpályázata
Egri Törvényszék
“Az igazság arcai – a jog és a bíróság színesben” c.
Kovács Marcell (3.b) Rajz különdíj
Megyei és országos sportversenyek
Név Helyezés
Judo Diákolimpia Regionális Döntő
Kalbantner Géza Ferenc (6.a) 6. helyezés
Kalbantner Péter Kolos (4.a) 1. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei Döntőjén
csapatverseny
Kósa Lili Anna (3.a)
Gyárfás Zsófia Zoé (3.b)
Williams Sadie Shay (4.a)
2. helyezés
Farkas Fruzsina Petra (5.b)
Gyetvai Kata (5.b)
4. helyezés
Pál Bogáta (5.b) 2. helyezés
Mezei Futó Diákolimpia megyei döntő
csapatverseny
Fónad Sára – egyéni versenyben (4.) 
Kocsis Csillag Virág – egyéni versenyben  (1.)
Kvaszinger Lili Anna – egyéni versenyben  (3.)
Péter Renáta Flóra
Sulya Dorina
Takács Emese
1. helyezés
A JSV Diákolimpia Megyei Döntője
csapatverseny
Balázs Hanna (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Vácz Lara (2.a)Kőszegi Keve Benedek (2.b)
Kucsera Bence (2.b)
Kun Zétény (2.b)Balog Soma Tibor (3.a)
Bartók Luca Sára (3.a)
Matisz-Rohlicssek Virág (3.a)
Nagy Ádám (3.a)
Szabó Ádám (3.a)
Szabó Áron (3.a)
Varga Dóra Anikó (3.a)Erdei Szonja (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Ősz Petra (4.a)
Sulya Patrik (4.a)
Vöröss Luca (4.a)
2. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei döntő
csapatverseny
Bóta-Szoó Hanna (1.c)
Csuhay Dorka (1.c)
Farkas Míra Zsófia (1.c)
Gnoll Réka (1.c)
Kis Dorka (1.c)
Kiss-Laskó Zsófia (2.a)
Williams Szofi Lana (2.a)
3. helyezés
Úszás Diákolimpia Megyei Döntő
Ficzere Olivér (6.b) 1. helyezés
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő
vigaszágon elért
Kormos Bence (6.b)
Terjék Ádám (6.b)
Varga Dávid János (6.b)
1. helyezés
Uszonyosúszó Diákolimpia Országos Döntő
Rékasi Laura 7.b
50 m uszonygyorson 3. hely
100 m uszonygyorson 2. hely
Úszás Diákolimpia Országos Döntő
Kalo Kristóf 5.a
100 m pillangón 8. hely
50 m gyorson 5. hely

Szilágyi – nyolcadikosok versenye 2018

A Szilágyi Erzsébet Gimnázium által kiírt nyolcadikosok versenyén
 
Matematikából Kucsera Panna 8. helyezés ért el.
 
 
 
 
 Kémiából Gyárfás Blanka 5. helyezés ért el.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Történelemből Berta Péter 2. helyezés ért el.
 
 
 
Informatikából B.Tóth Olivér 6. , Joó Viktor 3. helyezést ért el.  
 
 
 
 
Gratulálunk nekik!