Holzer Alfréd összes bejegyzése

Matematika-Fizika-Informatika tanár

Lenkey-nap 2019

Megemlékezés Lenkey János honvédtábornokra.

Robotok a tornateremben.

Micro:bit – ARM Hungary
LEGO robotok – EKE Gyöngyösi Campus
LEGO robotok – EKE Egri Campus
Humanoid robot – Rendőrség
Bee-bot, LEGO-EV3, EDBOT – Egri Lenkey Iskola

Fizikai-kémiai kísérletek

a II. emeleten.

Gombfoci

Játékok, filmvetítések.

Versenyeredmények 2018/2019

Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Berta Péter (8.a) Történelem 2. helyezés
Joó Viktor (8.a) Informatika 3. helyezés
Gyárfás Blanka (8.b) Kémia 5. helyezés
B.Tóth Olivér (8.a) Informatika 6. helyezés
Kucsera Panna (8.a) Matematika 8. helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Pásztor Ákos Patrik (8.a) “Mi Európánk” téma 2. helyezés
Pásztor Ákos Patrik (8.a) Angol 9. helyezés
Baksi Máté (8.a) Angol dícséret
Dobó István Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Matematika 3. helyezés
Joó Viktor (8.a) Fizika 3. helyezés
Jansen Danny (8.a) Történelem 4. helyezés
Pásztorvölgyi Gimnázium
6.b csapata
Nagy Ábel
Kovács Zsófia
Eged Kristóf
Angol civilizációs verseny 1. helyezés
Gárdonyi Géza Gimnázium
Kun Botond (6.b) Szépkiejtési verseny 3. helyezés
Kovács Ádám (7.a) Szépkiejtési verseny 4. helyezés
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Magyar nyelvi verseny 1. helyezés
Farkas Lili (8.a) Matematika levelezős verseny 3. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Alapműveleti Matematika Verseny  – megyei
Zachar Nándor (4.b) Matematika 3. helyezés
Kozmányi Zétény (5.b) Matematika 4. helyezés
Demeter Buda János (4.a) Matematika 6. helyezés
Bendegúz matematika levelező verseny
Domán Adél (1.b) Matematika 1. helyezés
Domán Liza (1.b) Matematika 2. helyezés
Csiki Mátyás (1.b) Matematika 2. helyezés

Szilágyi – nyolcadikosok versenye 2018

A Szilágyi Erzsébet Gimnázium által kiírt nyolcadikosok versenyén
 
Matematikából Kucsera Panna 8. helyezés ért el.
 
 
 
 
 Kémiából Gyárfás Blanka 5. helyezés ért el.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Történelemből Berta Péter 2. helyezés ért el.
 
 
 
Informatikából B.Tóth Olivér 6. , Joó Viktor 3. helyezést ért el.  
 
 
 
 
Gratulálunk nekik!