Iskola kategória bejegyzései

Iskolával kapcsolatos hírek, események

Versenyeredmények 2021-2022

Országos versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
AMV
Takács Patrik 5.a matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Betűvetők, szépíró verseny
Takács Patrik 5. a magyar nyelv és irodalom 3 Nagy-Kapusi Kata
Diákolimpia
Vöröss Luca 7.a tájfutás 13
Gyurkó Jázmin 7.a úszás 8
Duplakötél Csapatbajnokság
Eger csapat
   Fónagy Hanna 2.b
ugrókötél 1
Duplakötél Csapatbajnokság-Egykötél összetett
Fónagy Hanna 2.b ugrókötél 3
Duplakötél Csapatbajnokság-Kétkötél összetett
Eger csapat
   Fónagy Hanna 2.b
ugrókötél 1
Labdarúgás Diákolimpia
Lenkey 2b csapat
   Czank Csongor 2.b,
   Takács Gergő 2.b
labdarúgás 16 Bernáth Ferenc
Madarak és fák napja
Csohány Jázmin 2.b rajz 3 Sipos-Gaudi Emese
Hosszú Ronnie 2.b rajz közönségdíj Sipos-Gaudi Emese
Matekász online verseny
Bora Ádám 6.a matematika 8. Petesné Matúz Tímea
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Szilágyi Barnabás 2.b magyar 1 Sipos-Gaudi Emese
Menyhárt Ádám 2.a matematika 1 Nagyné Práda Enikő
Szilágyi Barnabás 2.b matematika 1 Szalkai Mária
Bodnár Anilla Boróka 6.b matematika 1. arany fokozat Schmidt-Tóth Rita
Varázstorony vetélkedő
Németh András 7. b fizika-csillagászat 6 Fábián Gusztáv
 
Megyei versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
AMV
Bora Ádám 6.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Vas Máté  5.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Németh András 7.b matematika 5 Schmidt-Tóth Rita
Tóth Alex Nataniel 5.b matematika 7 Schmidt-Tóth Rita
Berta Csanád 6.a matematika 9 Petesné Matúz Tímea
Tóth Domonkos 6.a matematika 10 Petesné Matúz Tímea
Bethlen Gábor Történelem / Szilágyi Gimnázium
Halmos András 8.b Történelem 3 Pataki Éva
Tóth Emilia 8.a Történelem 7 Pataki Éva
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Lenkey 8.b csapat
   Horuczi Gréta 8.b,
   Sillei Réka 8.b,
   Vácz Míra 8.b
természettudomány 6 Juhász Erika
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
csapat 6.a csapat
   Bora Ádám 6.a,
   Orgován Ármin 6.a,
   Sztrapkovics Balázs 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
magyar nyelv 2 Pataki Éva
Lenkey 7.a csapat
   Nagy Bálint 7. a,
   Rusznyák Gréta 7.a,
   Ősz Petra 7.a
magyar nyelv 5 Nagy-Kapusi Kata
Lenkey 8.b csapat
   Horuczi Gréta 8.b,
   Sillei Réka 8.b,
   Vácz Míra 8.b
magyar nyelv 10 Salánki Mária
Bolyai matematikaverseny
Lenkey_5a csapat
   Bukta Attila 5.a,
   Szentesi Dávid 5.a,
   Takács Patrik 5.a,
   Vas Máté 5.a
matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_6a1 csapat
   Berta Csanád 6.a,
   Bora Ádám 6.a,
   Bíró Ádám 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_7a csapat
   Nagy Bálint 7.a,
   Péter Ádám 7.a,
   Ősz Petra 7.a
matematika 7 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_8b csapat
   Bognár Attila Bendegúz 8.b,
   Kozmányi Zétény 8.b,
   Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b,
   Sztrapkovics Péter 8.b
matematika 8 Petesné Matúz Tímea
Diákolimpia
Bayer Kilian Zente 1.a úszás 7 Nagy Edina; Rostás Andrea (vízilabda klub)
Dobó I. Gimnázium
Kalo Kristóf 8.a angol 4
Kormos Kornél 8.a angol 10
Dobó István Gimnázium
Veres Hunor 6.a Angol 1 Stíder Enikő
Kiss Kornélia 8.b Informatika 2 Pásztor Ferenc
Dobó István Gimnázium
Hegyi Dániel Ferenc 8.b biológia 8 Juhász Erika
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b fizika 2 Fábián Gusztáv
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b matematika 2 Petesné Matúz Tímea
EKKE helyesírási verseny
Ősz Petra 7.a magyar nyelv 8 Nagy-Kapusi Kata
Veres Hunor 6.a magyar nyelv 10 Pataki Éva
Egri Nyelvművelő Kör
Hosszú Ronnie 2.b rajz 1 Sipos-Gaudi Emese
Csohány Jázmin 2.b rajz közönségdíj Sipos-Gaudi Emese
Gárdonyi Géza szépkiejtési verseny
Csóré Zoé Csenge 5.a magyar nyelv és irodalom 1 Nagy-Kapusi Kata
Nagy Bálint 7.a magyar nyelv és irodalom 2 Nagy-Kapusi Kata
Kemény János Informatika / Szilágyi Gimnázium
Barócsi Máté 8.b Informatika 4 Pásztor Ferenc / Holzer Alfréd
Komplex matek és anyanyelvi verseny(pok)
Szabó Simon 4.a matek-magyar 7 Gál Katalin, Hanyeczné Murányi Tímea
Medve matek
Lenkey_6a1 csapat
   Berta Csanád 6.a,
   Bíró Ádám 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
matematika 1. arany Petesné Matúz Tímea
Lenkey_6a2 csapat
   Matisz-Rohlicsek Virág 6.a,
   Sillei Lilla 6.a
matematika 2. ezüst Petesné Matúz Tímea
Megyei matematikaverseny 5-6. évf. (POK)
Tóth Domonkos 6.a matematika 3. Petesné Matúz Tímea
Müller Ferenc Kémia / Szilágyi Gimnázium
Szabó Áron 8.b Kémia 4 Holzerné Válóczi Éva
Neumann János Gimnázium
Sztrapkovics Péter Pál 8.b Fizika 2 Fábián Gusztáv
Sztrapkovics Péter Pál 8.b Matematika 10 Petesné Matúz Tímea
Pásztorvölgyi Gimnázium
Lenkey_6a csapat
   Sztrapkovics Balázs 6.a,
   Tóth Bence 6.a,
   Veres Hunor 6.a
Angol Nyelvi Országismeret 1 Stíder Enikő
Reading in English /1. félév/
Boncz László Bendegúz 6.a angol 2 Kecskésné Pálfi Csilla
Reading in English /2. félév/
Boncz László Bendegúz 6.a angol 6 Kecskésné Pálfi Csilla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Balogh László 5.b magyar nyelv 4 Nagy-Kapusi Kata
Kormos Kornél 8.a magyar nyelv 9 Salánki Mária
Szép Magyar Beszéd
Csóré Zoé Csenge 5. a magyar nyelv és irodalom 1 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság
Rusznyák Gréta 7.a magyar nyelv 4 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság
Lőrincz Réka 6.a magyar irodalom 3 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság online verseny
Kovács-Nagy Léna 1.b környezetismeret 3 Kovácsné Nagy Krisztina
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Lovász Zsombor 2.a környezetismeret 14 Nagyné Práda Enikő
Lájer Natali Atina 1.a magyar irodalom 8 Nagy Edina
Csorba Zalán 2.a magyar nyelv 4 Nagyné Práda Enikő
Bata Franciska 2.a magyar nyelv 5 Nagyné Práda Enikő
Menyhárt Ádám 2.a matematika 1 Nagyné Práda Enikő
Kovács Barna Áron 1.a matematika 10 Nagy Edina
Csorba Zalán 2.a matematika 19 Nagyné Práda Enikő
Lájer Natali Atina 1.a matematika 22 Nagy Edina
Szilágyi Barnabás 2.b matematika 1 Szalkai Mária
Bata Franciska 2.a olvasás, szövegértés 9 Nagyné Práda Enikő
Melegh Máté 5.b történelem 2 Abkarovits Ágnes
Páldi Lilien Hanna 5.a történelem 6 Abkarovits Ágnes
Zrínyi matematikaverseny
Szabó Simon 4.a matematika 2 Hanyeczné Murányi Tímea
Bora Ádám 6.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Bognár Attila Bendegúz  8.b matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b matematika 9 Petesné Matúz Tímea
Matisz-Rohlicsek Gellért 2.a matematika 10 Nagyné Práda Enikő
Demeter Buda 7.a matematika 11 Petesné Matúz Tímea
 
Regionális versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
II. Regionális Népzenei Verseny
Tóth Sára 1.a népi ének 1 Nagy Edina; Zeneiskola
 
Kistérségi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
EKKE angol nyelvi verseny
Boncz László Bendegúz 6.a angol 2 Kecskésné Pálfi Csilla
Figedy János Általános Iskola
Boncz László Bendegúz 6.a angol 1 Kecskésné Pálfi Csilla
 
Városi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Sperlágh József Emlékfutás
Juhász Sándor 4.b Testnevelés 1
Vöröss Luca 7.a Testnevelés 3
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Szilágyi Barnabás 2.b magyar 1 Sipos-Gaudi Emese

Beiratkozás-SZÁNDÉKNYILATKOZAT 2022/2023

Szándéknyilatkozat – iskolánk iránt érdeklődőknek javaslom, hogy a kitöltött szándéknyilatkozatot mielőbb juttassák el intézményünkbe.

Beküldhető elektronikusan a titkarsag(kukac)lenkeyiskola.hu e-mail címre, vagy leadható személyesen az iskola portáján. A szándéknyilatkozat a honlapunkról is letölthető. A nyilatkozaton megadott e-mail címen/címeken Hírlevél formájában folyamatosan tájékoztatjuk Önöket a beiskolázással kapcsolatos legfrissebb információkról.

“Szándéknyilatkozat” első osztályba való jelentkezéshez.