Eredmények kategória bejegyzései

Diákok eredményei, kitüntetései, oklevelei

Versenyeredmények 2021-2022

Országos versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
AMV
Takács Patrik 5.a matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Betűvetők, szépíró verseny
Takács Patrik 5. a magyar nyelv és irodalom 3 Nagy-Kapusi Kata
Diákolimpia
Vöröss Luca 7.a tájfutás 13
Gyurkó Jázmin 7.a úszás 8
Duplakötél Csapatbajnokság
Eger csapat
   Fónagy Hanna 2.b
ugrókötél 1
Duplakötél Csapatbajnokság-Egykötél összetett
Fónagy Hanna 2.b ugrókötél 3
Duplakötél Csapatbajnokság-Kétkötél összetett
Eger csapat
   Fónagy Hanna 2.b
ugrókötél 1
Labdarúgás Diákolimpia
Lenkey 2b csapat
   Czank Csongor 2.b,
   Takács Gergő 2.b
labdarúgás 16 Bernáth Ferenc
Madarak és fák napja
Csohány Jázmin 2.b rajz 3 Sipos-Gaudi Emese
Hosszú Ronnie 2.b rajz közönségdíj Sipos-Gaudi Emese
Matekász online verseny
Bora Ádám 6.a matematika 8. Petesné Matúz Tímea
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Szilágyi Barnabás 2.b magyar 1 Sipos-Gaudi Emese
Menyhárt Ádám 2.a matematika 1 Nagyné Práda Enikő
Szilágyi Barnabás 2.b matematika 1 Szalkai Mária
Bodnár Anilla Boróka 6.b matematika 1. arany fokozat Schmidt-Tóth Rita
Varázstorony vetélkedő
Németh András 7. b fizika-csillagászat 6 Fábián Gusztáv
 
Megyei versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
AMV
Bora Ádám 6.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Vas Máté  5.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Németh András 7.b matematika 5 Schmidt-Tóth Rita
Tóth Alex Nataniel 5.b matematika 7 Schmidt-Tóth Rita
Berta Csanád 6.a matematika 9 Petesné Matúz Tímea
Tóth Domonkos 6.a matematika 10 Petesné Matúz Tímea
Bethlen Gábor Történelem / Szilágyi Gimnázium
Halmos András 8.b Történelem 3 Pataki Éva
Tóth Emilia 8.a Történelem 7 Pataki Éva
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Lenkey 8.b csapat
   Horuczi Gréta 8.b,
   Sillei Réka 8.b,
   Vácz Míra 8.b
természettudomány 6 Juhász Erika
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
csapat 6.a csapat
   Bora Ádám 6.a,
   Orgován Ármin 6.a,
   Sztrapkovics Balázs 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
magyar nyelv 2 Pataki Éva
Lenkey 7.a csapat
   Nagy Bálint 7. a,
   Rusznyák Gréta 7.a,
   Ősz Petra 7.a
magyar nyelv 5 Nagy-Kapusi Kata
Lenkey 8.b csapat
   Horuczi Gréta 8.b,
   Sillei Réka 8.b,
   Vácz Míra 8.b
magyar nyelv 10 Salánki Mária
Bolyai matematikaverseny
Lenkey_5a csapat
   Bukta Attila 5.a,
   Szentesi Dávid 5.a,
   Takács Patrik 5.a,
   Vas Máté 5.a
matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_6a1 csapat
   Berta Csanád 6.a,
   Bora Ádám 6.a,
   Bíró Ádám 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_7a csapat
   Nagy Bálint 7.a,
   Péter Ádám 7.a,
   Ősz Petra 7.a
matematika 7 Petesné Matúz Tímea
Lenkey_8b csapat
   Bognár Attila Bendegúz 8.b,
   Kozmányi Zétény 8.b,
   Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b,
   Sztrapkovics Péter 8.b
matematika 8 Petesné Matúz Tímea
Diákolimpia
Bayer Kilian Zente 1.a úszás 7 Nagy Edina; Rostás Andrea (vízilabda klub)
Dobó I. Gimnázium
Kalo Kristóf 8.a angol 4
Kormos Kornél 8.a angol 10
Dobó István Gimnázium
Veres Hunor 6.a Angol 1 Stíder Enikő
Kiss Kornélia 8.b Informatika 2 Pásztor Ferenc
Dobó István Gimnázium
Hegyi Dániel Ferenc 8.b biológia 8 Juhász Erika
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b fizika 2 Fábián Gusztáv
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b matematika 2 Petesné Matúz Tímea
EKKE helyesírási verseny
Ősz Petra 7.a magyar nyelv 8 Nagy-Kapusi Kata
Veres Hunor 6.a magyar nyelv 10 Pataki Éva
Egri Nyelvművelő Kör
Hosszú Ronnie 2.b rajz 1 Sipos-Gaudi Emese
Csohány Jázmin 2.b rajz közönségdíj Sipos-Gaudi Emese
Gárdonyi Géza szépkiejtési verseny
Csóré Zoé Csenge 5.a magyar nyelv és irodalom 1 Nagy-Kapusi Kata
Nagy Bálint 7.a magyar nyelv és irodalom 2 Nagy-Kapusi Kata
Kemény János Informatika / Szilágyi Gimnázium
Barócsi Máté 8.b Informatika 4 Pásztor Ferenc / Holzer Alfréd
Komplex matek és anyanyelvi verseny(pok)
Szabó Simon 4.a matek-magyar 7 Gál Katalin, Hanyeczné Murányi Tímea
Medve matek
Lenkey_6a1 csapat
   Berta Csanád 6.a,
   Bíró Ádám 6.a,
   Tóth Domonkos 6.a
matematika 1. arany Petesné Matúz Tímea
Lenkey_6a2 csapat
   Matisz-Rohlicsek Virág 6.a,
   Sillei Lilla 6.a
matematika 2. ezüst Petesné Matúz Tímea
Megyei matematikaverseny 5-6. évf. (POK)
Tóth Domonkos 6.a matematika 3. Petesné Matúz Tímea
Müller Ferenc Kémia / Szilágyi Gimnázium
Szabó Áron 8.b Kémia 4 Holzerné Válóczi Éva
Neumann János Gimnázium
Sztrapkovics Péter Pál 8.b Fizika 2 Fábián Gusztáv
Sztrapkovics Péter Pál 8.b Matematika 10 Petesné Matúz Tímea
Pásztorvölgyi Gimnázium
Lenkey_6a csapat
   Sztrapkovics Balázs 6.a,
   Tóth Bence 6.a,
   Veres Hunor 6.a
Angol Nyelvi Országismeret 1 Stíder Enikő
Reading in English /1. félév/
Boncz László Bendegúz 6.a angol 2 Kecskésné Pálfi Csilla
Reading in English /2. félév/
Boncz László Bendegúz 6.a angol 6 Kecskésné Pálfi Csilla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Balogh László 5.b magyar nyelv 4 Nagy-Kapusi Kata
Kormos Kornél 8.a magyar nyelv 9 Salánki Mária
Szép Magyar Beszéd
Csóré Zoé Csenge 5. a magyar nyelv és irodalom 1 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság
Rusznyák Gréta 7.a magyar nyelv 4 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság
Lőrincz Réka 6.a magyar irodalom 3 Nagy-Kapusi Kata
Tudásbajnokság online verseny
Kovács-Nagy Léna 1.b környezetismeret 3 Kovácsné Nagy Krisztina
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Lovász Zsombor 2.a környezetismeret 14 Nagyné Práda Enikő
Lájer Natali Atina 1.a magyar irodalom 8 Nagy Edina
Csorba Zalán 2.a magyar nyelv 4 Nagyné Práda Enikő
Bata Franciska 2.a magyar nyelv 5 Nagyné Práda Enikő
Menyhárt Ádám 2.a matematika 1 Nagyné Práda Enikő
Kovács Barna Áron 1.a matematika 10 Nagy Edina
Csorba Zalán 2.a matematika 19 Nagyné Práda Enikő
Lájer Natali Atina 1.a matematika 22 Nagy Edina
Szilágyi Barnabás 2.b matematika 1 Szalkai Mária
Bata Franciska 2.a olvasás, szövegértés 9 Nagyné Práda Enikő
Melegh Máté 5.b történelem 2 Abkarovits Ágnes
Páldi Lilien Hanna 5.a történelem 6 Abkarovits Ágnes
Zrínyi matematikaverseny
Szabó Simon 4.a matematika 2 Hanyeczné Murányi Tímea
Bora Ádám 6.a matematika 3 Petesné Matúz Tímea
Bognár Attila Bendegúz  8.b matematika 5 Petesné Matúz Tímea
Matisz-Rohlicsek Zalán 8.b matematika 9 Petesné Matúz Tímea
Matisz-Rohlicsek Gellért 2.a matematika 10 Nagyné Práda Enikő
Demeter Buda 7.a matematika 11 Petesné Matúz Tímea
 
Regionális versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
II. Regionális Népzenei Verseny
Tóth Sára 1.a népi ének 1 Nagy Edina; Zeneiskola
 
Kistérségi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
EKKE angol nyelvi verseny
Boncz László Bendegúz 6.a angol 2 Kecskésné Pálfi Csilla
Figedy János Általános Iskola
Boncz László Bendegúz 6.a angol 1 Kecskésné Pálfi Csilla
 
Városi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Sperlágh József Emlékfutás
Juhász Sándor 4.b Testnevelés 1
Vöröss Luca 7.a Testnevelés 3
Tudásbajnokság tanulmányi verseny (online)
Szilágyi Barnabás 2.b magyar 1 Sipos-Gaudi Emese

Vers és prózamondó verseny

A megyei vers és prózamondó versenyen iskolánk két tanulója nagyon szép eredményt ért el.

Béres Panka 2. a osztályos tanuló mesemondás kategóriában 1. helyezést  ért el. Holló Enikő 2. a osztályos tanuló a versmondás kategóriában 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

Erdei karácsony rajzpályázat eredményei

Megtörtént az Erdei karácsony címmel meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetése. Csütörtökön az általános iskolás nyertesek átvehették a díjaikat.  Ebben az évben a Hotel Senator-Ház és Étterem, az éttermüket ábrázoló rajzért különdíjat adott Almádi Mátyásnak, a Lenkey János Általános Iskola 3. b osztályos tanulójának. Gratulálunk!
ÁLTALÁNOS ISKOLÁS KATEGÓRIA
Alsó tagozat
I. Csohány Jázmin  1. b– Lenkey János Általános Iskola
II. Almádi Mátyás 3. b– Lenkey János Általános Iskola
III. Hosszú Ronnie 1. b – Lenkey János Általános Iskola
KÜLÖNDÍJ
Almádi Mátyás – Lenkey János Általános Iskola
Az összes karácsonyi alkotást az EGER ADVENT oldalán, valamint az iskolai folyosón berendezett kiállításon lehet megtekinteni.

Versenyeredmények 2020/2021

Városi tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Kazinczy szépkiejtési verseny
Veres Hunor 5.a Irodalom 5. helyezés
Nagy Bálint 6.a Irodalom 4. helyezés
Pál Bogáta 7.b Irodalom 5. helyezés
Kun Botond 8.b Irodalom 8. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Bolyai János Matematika Csapatverseny  – megyei
4.a (Okos mókusok)
   Bukta Attila
   Szentes Dávid
   Takács Patrik
   Vas Máté
Matematika 5. helyezés
5.a (Einsteinek)
   Berta Csanád
   Tóth Domonkos
   Bora Ádám
   Veres Hunor
Matematika 13. helyezés
5.a (Szupercsajok)
   Sillei Lilla
   Varga Dóra
   Matisz-Rohlicsek Virág
   Bartók Luca
Matematika 21. helyezés
6.a (Anticovi-diák)
   Erdei Szonja
   Bora László
   Kvaszinger Jenő
   Takács Orsolya
Matematika 2. helyezés
6.a (Számológépek 2.0)
   Ősz Petra
   Demeter Buda
   Siha Benedek
Matematika 4. helyezés
7.b (Numberkings)
   Bognár Attila Bendeguz
   Kozmányi Zétény
   Matisz-Rohlicsek Zalán
   Sztrapkovics Péter
Matematika 2. helyezés
AMV-Marcali matematika verseny  – megyei
Takács Patrik (4.a) Matematika 2. helyezés
Balogh László (4.b) Matematika 8. helyezés
Vas Máté (4.a) Matematika 9. helyezés
Kutor Ákos (4.b) Matematika 19. helyezés
Csóré Karina (4.b) Matematika 20. helyezés
Demeter Atilla (4.b) Matematika 22. helyezés
Joó Fruzsina (4.b) Matematika 24. helyezés
Bíró Ádám (5.a) Matematika 9. helyezés
Bora Ádám (5.a) Matematika 11. helyezés
Veres Hunor (5.a) Matematika 12. helyezés
Berta Csanád (5.a) Matematika 16. helyezés
Skultéti Ajna (5.a) Matematika 17. helyezés
Sztrapkovics Balázs (5.a) Matematika 18. helyezés
Tóth Domonkos (5.a) Matematika 19. helyezés
Matisz-Rohlicsek Virág (5.a) Matematika 22. helyezés
Kozmányi Zétény (7.b) Matematika 6. helyezés
Bognár Attila Bendegúz (7.b) Matematika 8. helyezés
Ősz Viktória (8.a) Matematika 3. helyezés
Nagy Ábel (8.a) Matematika 4. helyezés
Csűrös Lili (8.a) Matematika 6. helyezés
Lugosi Csongor (8.a) Matematika 7. helyezés
Estók Erika (8.a) Matematika 8. helyezés
Fónad Sára (8.a) Matematika 9. helyezés
Zrínyi matematika verseny  – megyei
Petrányi Panna Szidónia (2.a) Matematika 1. helyezés
Szalkai-Széll Ábel (2.a) Matematika 11. helyezés
Béres Panka (2.a) Matematika 15. helyezés
Papp-Varga Gréta (2.a) Matematika 33. helyezés
Matisz-Rohlicsek Zalán (7.b) Matematika 14. helyezés
Bognár Attila Bendegúz (7.b) Matematika 15. helyezés
Kaán KárolyZrínyi Természet- és Környezetismeret – megyei
Bora Ádám (5.a) Matematika 4. helyezés
Bíró Ádám (5.a) Matematika 7. helyezés
Nagy Ádám (5.a) Matematika 8. helyezés
NYELVÉSZ – megyei
Kovács-Nagy Áron (5.a) Matematika országos döntőjébe jutott
Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Zachar Tamás (8.b) Informatika 1. helyezés
Márföldi András (8.a) Matematika 3. helyezés
Márföldi András (8.a) Fizika 3. helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Csűrös Lili (8.a) Matematika arany fokozat
Estók Erika (8.a) Matematika arany fokozat
Nagy Ábel Lehel (8.b) Matematika bronz fokozat
Smuczer Lenke (8.a) Matematika bronz fokozat
Ősz Viktória (8.a) Matematika ezüst fokozat
Varga Ádám (8.b) Matematika bronz fokozat
Zachar Tamás (8.b) Informatika ezüst fokozat
Takács Emese (8.a) Biológia bronz fokozat
Takács Emese (8.a) Kémia ezüst fokozat
Csűrös Lili (8.a) Kémia bronz fokozat
Nagy Ábel Lehel (8.b) Kémia bronz fokozat
Csűrös Lili (8.a) Fizika arany fokozat
Lugosi Csongor (8.b) Fizika ezüst fokozat
Egri Dobó István Gimnázium
Terjék Ádám (8.b) Biológia 1. helyezés
Zalánki Villő (8.c) Magyar nyelv 2. helyezés
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Esküdt Gábor Gyula (8.a) Matematika 1. helyezés
Esküdt Ádám Péter (8.a) Matematika 2. helyezés

Versenyeredmények 2019/2020

Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Bolyai János Matematika Csapatverseny  – megyei
6.b csapata
Kozmányi Zétény,
Matisz-Rohlicsek Zalán,
Bognár Attila Bendegúz,
Sereg Szilárd
Matematika 1. helyezés
Pénz 7  – BankVelem PénzOkos Kupa országos pénzügyi
csapatverseny – megyei forduló
7.b csapata
Nagy Ábel Lehel,
Kun Botond,
Lugosi Csongor Dániel
Pénzügy 1. helyezés
7.a csapata
Szántai Szilvia,
Hegedűs Hédi,
Vass Réka
Pénzügy 2. helyezés
Nemzetközi Bartók Béla zongoraversenyen (Graz)
Csibi Orsolya (5.b) Ének-zene 2. helyezés
Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Rékasi Laura (8.b) Magyar Nyelv és Irodalom 8. helyezés
Fábián Zoltán (8.a) Informatika 1. helyezés
Barna Balázs (8.a) Informatika 3. helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Barna Balázs (8.a) Informatika 1. helyezés
Fábián Zoltán (8.a) Informatika 2. helyezés
Dudás Orsolya (8.b) Biológia 3. helyezés
Sillei Dóra (8.b) Biológia 3. helyezés
Dudás Orsolya (8.b) Kémia 6. helyezés
Egri Dobó István Gimnázium
Kovács Ádám (8.a) Történelem 7. helyezés
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Szepesi Laura (6.a),
Végh Dóra (6.a),
Román Elmira (6.a)
Angol civilizációs versenyen 2. helyezés

Versenyeredmények 2018/2019

Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Berta Péter (8.a) Történelem 2. helyezés
Joó Viktor (8.a) Informatika 3. helyezés
Gyárfás Blanka (8.b) Kémia 5. helyezés
B. Tóth Olivér (8.a) Informatika 6. helyezés
Kucsera Panna (8.a) Matematika 8. helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Pásztor Ákos Patrik (8.a) “Mi Európánk” téma 2. helyezés
Pásztor Ákos Patrik (8.a) Angol 9. helyezés
Baksi Máté (8.a) Angol dícséret
Kaltbantner Géza Ferenc (6.a) Angol 3. helyezés
Dudás Orsoly (7.b) Angol 3. helyezés
Dobó István Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Matematika 3. helyezés
Joó Viktor (8.a) Fizika 3. helyezés
Jansen Danny (8.a) Történelem 4. helyezés
Pásztorvölgyi Gimnázium
6.b csapata
Nagy Ábel
Kovács Zsófia
Eged Kristóf
Angol civilizációs verseny 1. helyezés
Gárdonyi Géza Gimnázium
Kun Botond (6.b) Szépkiejtési verseny 3. helyezés
Kovács Ádám (7.a) Szépkiejtési verseny 4. helyezés
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Kucsera Panna (8.a) Magyar nyelvi verseny 1. helyezés
Farkas Lili (8.a) Matematika levelezős verseny 3. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
A TEhetség – Heves Megyei Összművészeti
Tehetségkutató Verseny
Dráma-kuckó színjátszókör
Demeter Atilla (2.b)
Kutor Ákos (2.b)
Bora László Dániel (4.a)
Ficzere Patrícia Melinda (5.b)
Horuczi Gréta (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Művészeti 1. helyezés
Csoszogó Gyermek Néptáncegyütes
Csóré Zoé Csenge (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Művészeti 1. helyezés
Alapműveleti Matematika Verseny  – megyei
Zachar Nándor (4.b) Matematika 3. helyezés
Kozmányi Zétény (5.b) Matematika 4. helyezés
Demeter Buda János (4.a) Matematika 6. helyezés
Bendegúz matematika levelező verseny
Domán Adél (1.b) Matematika 1. helyezés
Domán Liza (1.b) Matematika 2. helyezés
Csiki Mátyás (1.b) Matematika 3. helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
Kozmányi Zétény Noel (5.b)
Sereg Szilárd (5.b)
Sillei Réka (5.b)
Vácz Mira (5.b)
Matematika 9. helyezés
Dudás Orsolya (7.b)
Rékasi Laura (7.b)
Sillei Dóra (7.b)
Zsupos János (7.b)
Matematika 7. helyezés
Bendegúz NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi
Kovács-Nagy Áron (1.c) Anyanyelvi 1. helyezés
Szabó Simon (1.a) Anyanyelvi 2. helyezés
Horánszky Viktor (1.a) Anyanyelvi 3. helyezés
Besenyei Zsombor (3.a) Anyanyelvi 5. helyezés
Zalánki Villő (6.c) Anyanyelvi 5. helyezés
Nagy Fruzsina (6.b) Anyanyelvi 7. helyezés
XXIII. Országos Mesevetélkedő
Nagy Ádám (3.a)
Veres Hunor (3.a)
Besenyei Zsombor Dominik (3.a)
Sillei Lilla (3.a)
Anyanyelvi 6. helyezés
Orgován Ármin (3.a)
Varjú Hédi (3.a)
Bora Ádám (3.a)
Varga Dóra (3.a)
Anyanyelvi 7. helyezés
“Meseforgatók” csapatverseny
Bora László Dániel (4.a)
Erdei Marcell (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Sulya Patrik Zsolt (4.a)
Anyanyelvi 8. helyezés
Heves Megyei Honismereti Egyesület
“Rákóczi szabadságharcról” szóló történelmi
csapatverseny megyei döntő
Kelemen Zsolt Ágost (6.a)
Bak Martin Nimród (6.b)
Ferenc Mátyás (6.b)
Mészáros Bence (6.b)
Történelem 3. helyezés
Országos Rendőr-Főkapitányság
“A mobil várhat” c. rajzpályázata
Neufeld Zoé Polli (3.b) Rajz 3. helyezés
Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos
“Átverések az interneten!” c. rajzpályázata
Egri Törvényszék
“Az igazság arcai – a jog és a bíróság színesben” c.
Kovács Marcell (3.b) Rajz különdíj
Megyei és országos sportversenyek
Név Helyezés
Judo Diákolimpia Regionális Döntő
Kalbantner Géza Ferenc (6.a) 6. helyezés
Kalbantner Péter Kolos (4.a) 1. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei Döntőjén
csapatverseny
Kósa Lili Anna (3.a)
Gyárfás Zsófia Zoé (3.b)
Williams Sadie Shay (4.a)
2. helyezés
Farkas Fruzsina Petra (5.b)
Gyetvai Kata (5.b)
4. helyezés
Pál Bogáta (5.b) 2. helyezés
Mezei Futó Diákolimpia megyei döntő
csapatverseny
Fónad Sára – egyéni versenyben (4.) 
Kocsis Csillag Virág – egyéni versenyben  (1.)
Kvaszinger Lili Anna – egyéni versenyben  (3.)
Péter Renáta Flóra
Sulya Dorina
Takács Emese
1. helyezés
A JSV Diákolimpia Megyei Döntője
csapatverseny
Balázs Hanna (2.a)
Kovács Lelle Zselyke (2.a)
Vácz Lara (2.a)Kőszegi Keve Benedek (2.b)
Kucsera Bence (2.b)
Kun Zétény (2.b)Balog Soma Tibor (3.a)
Bartók Luca Sára (3.a)
Matisz-Rohlicssek Virág (3.a)
Nagy Ádám (3.a)
Szabó Ádám (3.a)
Szabó Áron (3.a)
Varga Dóra Anikó (3.a)Erdei Szonja (4.a)
Karcz-Lukács Kolos (4.a)
Ősz Petra (4.a)
Sulya Patrik (4.a)
Vöröss Luca (4.a)
2. helyezés
A Torna Diákolimpia Megyei döntő
csapatverseny
Bóta-Szoó Hanna (1.c)
Csuhay Dorka (1.c)
Farkas Míra Zsófia (1.c)
Gnoll Réka (1.c)
Kis Dorka (1.c)
Kiss-Laskó Zsófia (2.a)
Williams Szofi Lana (2.a)
3. helyezés
Úszás Diákolimpia Megyei Döntő
Ficzere Olivér (6.b) 1. helyezés
Tenisz Diákolimpia Országos Döntő
vigaszágon elért
Kormos Bence (6.b)
Terjék Ádám (6.b)
Varga Dávid János (6.b)
1. helyezés
Uszonyosúszó Diákolimpia Országos Döntő
Rékasi Laura 7.b
50 m uszonygyorson 3. hely
100 m uszonygyorson 2. hely
Úszás Diákolimpia Országos Döntő
Kalo Kristóf 5.a
100 m pillangón 8. hely
50 m gyorson 5. hely

Szilágyi – nyolcadikosok versenye 2018

A Szilágyi Erzsébet Gimnázium által kiírt nyolcadikosok versenyén
 
Matematikából Kucsera Panna 8. helyezés ért el.
 
 
 
 
 Kémiából Gyárfás Blanka 5. helyezés ért el.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Történelemből Berta Péter 2. helyezés ért el.
 
 
 
Informatikából B.Tóth Olivér 6. , Joó Viktor 3. helyezést ért el.  
 
 
 
 
Gratulálunk nekik!