Erasmus+ 2019

Erasmus beszámolók 2019!

Erasmus – One week course for teacher of music

Basa Annamária

Erasmus – tanári továbbképzés Barcelonában

Jaksi Erzsébet Katalin tanító

Erasmus – A Guinness hazájában Guinness rekordok nélkül

Dóra Zsuzsa

Erasmus – Színház az egész világ

Mohácsi Judit

Erasmus – Összefoglaló

Vargáné Bárdos Judit

Erasmus+ nap – Maklár

Vargáné Bárdos Judit

Szakmai nap a Grosicsban

Az Erasmus+ pályázatunk egyik mobilitásán találkoztunk az Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskolával. Az intézményben már évek óta folyik a testnevelés tantárgy angol nyelvű oktatása, ezért felvettük velük a kapcsolatot és novemberben közös szakmai napot szerveztünk. A látogatás alkalmával megtekinthettünk testnevelés órákat és jó gyakorlatokkal térhettünk haza. A program nagyon jó hangulatban telt és megállapodtunk, hogy a tavasszal mi is szívesen látjuk őket.

A szakmai napról készült kisfilm ezen a linken tekinthető meg!
https://youtu.be/eoQRcjR7PYk

Tantestületi nap a Lenkey-ben

2019. november 29-én kihelyezett tantestületi értekezletet tartottunk a Bükki Nemzeti Park Nyugati Kapu Látogató- és Oktatóközpontban. Az értekezleten bemutathattunk pár jó gyakorlatot, amiket az Erasmus+ mobilitásokon sajátítottunk el.

Erasmus-2019 Tantestuleti
Erasmus-2019 Tantestuleti
Erasmus-2019 Tantestuleti