Közeledik a beiratkozási időszak:

2020 április 28 – május 15.

Szeretnénk ismételten felhívni a figyelmüket arra, hogy a beiratkozás a kialakult helyzetre való tekintettel elektronikusan zajlik a KRÉTA rendszeren keresztül a következő felületen.
Ügyintézés a KRÉTA felületén

A beiratkozást azoknak a szülőknek is meg kell tenniük, akik korábban iskolánkba szándéknyilatkozatot adtak le és/vagy
 körzetileg hozzánk tartoznak!!!!

FONTOS! Akinek már van KRÉTA hozzáférése, kizárólag a gondviselői jogosultsággal belépve fér hozzá az e-Ügyintézés felülethez. A gyermeke oktatási azonosítójával és születési dátumával belépve csak az üzenetek fület látja. Amennyiben még nincs gondviselői jogosultsága, igényelje meg a hozzáférést!

A választott tanító nénik nevét vagy egyéb megjegyzéseket a „Kérelem indoklása, megjegyzés” rovatba van lehetőségük beírni.

A személyes ügyintézésre kizárólag az elektronikus kapcsolattartás korlátozottsága esetében, telefonon előre egyeztetett időpontban van lehetőség!

A megbeszélt időpontokat a járványügyi helyzet miatt kérjük pontosan betartani! Elérhetőségünk: +36 30 783 78 66

A telefonos megkereséseket 2020. április 27.  8:00 órától fogadjuk!

Bíró Csaba