Versenyeredmények 2020/2021

Városi tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Kazinczy szépkiejtési verseny
Veres Hunor 5.a Irodalom 5. helyezés
Nagy Bálint 6.a Irodalom 4. helyezés
Pál Bogáta 7.b Irodalom 5. helyezés
Kun Botond 8.b Irodalom 8. helyezés
Megyei és országos tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Bolyai János Matematika Csapatverseny  – megyei
4.a (Okos mókusok)
   Bukta Attila
   Szentes Dávid
   Takács Patrik
   Vas Máté
Matematika 5. helyezés
5.a (Einsteinek)
   Berta Csanád
   Tóth Domonkos
   Bora Ádám
   Veres Hunor
Matematika 13. helyezés
5.a (Szupercsajok)
   Sillei Lilla
   Varga Dóra
   Matisz-Rohlicsek Virág
   Bartók Luca
Matematika 21. helyezés
6.a (Anticovi-diák)
   Erdei Szonja
   Bora László
   Kvaszinger Jenő
   Takács Orsolya
Matematika 2. helyezés
6.a (Számológépek 2.0)
   Ősz Petra
   Demeter Buda
   Siha Benedek
Matematika 4. helyezés
7.b (Numberkings)
   Bognár Attila Bendeguz
   Kozmányi Zétény
   Matisz-Rohlicsek Zalán
   Sztrapkovics Péter
Matematika 2. helyezés
AMV-Marcali matematika verseny  – megyei
Takács Patrik (4.a) Matematika 2. helyezés
Balogh László (4.b) Matematika 8. helyezés
Vas Máté (4.a) Matematika 9. helyezés
Kutor Ákos (4.b) Matematika 19. helyezés
Csóré Karina (4.b) Matematika 20. helyezés
Demeter Atilla (4.b) Matematika 22. helyezés
Joó Fruzsina (4.b) Matematika 24. helyezés
Bíró Ádám (5.a) Matematika 9. helyezés
Bora Ádám (5.a) Matematika 11. helyezés
Veres Hunor (5.a) Matematika 12. helyezés
Berta Csanád (5.a) Matematika 16. helyezés
Skultéti Ajna (5.a) Matematika 17. helyezés
Sztrapkovics Balázs (5.a) Matematika 18. helyezés
Tóth Domonkos (5.a) Matematika 19. helyezés
Matisz-Rohlicsek Virág (5.a) Matematika 22. helyezés
Kozmányi Zétény (7.b) Matematika 6. helyezés
Bognár Attila Bendegúz (7.b) Matematika 8. helyezés
Ősz Viktória (8.a) Matematika 3. helyezés
Nagy Ábel (8.a) Matematika 4. helyezés
Csűrös Lili (8.a) Matematika 6. helyezés
Lugosi Csongor (8.a) Matematika 7. helyezés
Estók Erika (8.a) Matematika 8. helyezés
Fónad Sára (8.a) Matematika 9. helyezés
Zrínyi matematika verseny  – megyei
Petrányi Panna Szidónia (2.a) Matematika 1. helyezés
Szalkai-Széll Ábel (2.a) Matematika 11. helyezés
Béres Panka (2.a) Matematika 15. helyezés
Papp-Varga Gréta (2.a) Matematika 33. helyezés
Matisz-Rohlicsek Zalán (7.b) Matematika 14. helyezés
Bognár Attila Bendegúz (7.b) Matematika 15. helyezés
Kaán KárolyZrínyi Természet- és Környezetismeret – megyei
Bora Ádám (5.a) Matematika 4. helyezés
Bíró Ádám (5.a) Matematika 7. helyezés
Nagy Ádám (5.a) Matematika 8. helyezés
NYELVÉSZ – megyei
Kovács-Nagy Áron (5.a) Matematika országos döntőjébe jutott
Középiskolai tanulmányi versenyek
Név Tantárgy Helyezés
Neumann János Gimnázium és Kollégium
Zachar Tamás (8.b) Informatika 1. helyezés
Márföldi András (8.a) Matematika 3. helyezés
Márföldi András (8.a) Fizika 3. helyezés
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Csűrös Lili (8.a) Matematika arany fokozat
Estók Erika (8.a) Matematika arany fokozat
Nagy Ábel Lehel (8.b) Matematika bronz fokozat
Smuczer Lenke (8.a) Matematika bronz fokozat
Ősz Viktória (8.a) Matematika ezüst fokozat
Varga Ádám (8.b) Matematika bronz fokozat
Zachar Tamás (8.b) Informatika ezüst fokozat
Takács Emese (8.a) Biológia bronz fokozat
Takács Emese (8.a) Kémia ezüst fokozat
Csűrös Lili (8.a) Kémia bronz fokozat
Nagy Ábel Lehel (8.b) Kémia bronz fokozat
Csűrös Lili (8.a) Fizika arany fokozat
Lugosi Csongor (8.b) Fizika ezüst fokozat
Egri Dobó István Gimnázium
Terjék Ádám (8.b) Biológia 1. helyezés
Zalánki Villő (8.c) Magyar nyelv 2. helyezés
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Esküdt Gábor Gyula (8.a) Matematika 1. helyezés
Esküdt Ádám Péter (8.a) Matematika 2. helyezés