Iskola nyitvatartása

Hétfő - Péntek: 7-18

Iskolánk tanulóinak fantasztikus versenyeredményei, akikre büszkék vagyunk:

Nemzetközi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Nemzetközi Labdarúgó Teremtornán – Gyetva
Gyetva csapat
   Czank Csongor 4.b
testnevelés 2.
 
Országos versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Lenkey5a3 csapat
   Békés Boglárka
    Béres Panka
    Kelemen Anna Réka
    Petrányi Panna szidónia 5. a
magyar nyelv és irodalom 5. Nagy-Kapusi Kata
Szorgos Méhek csapat
   Csóré Vivien
    Jakus Emma Kata
    Sipos Veronika
    Tóth Sára 3.a
magyar nyelvtan 65 Nagy Edina
Bolyai Matematikai Csapatverseny
Tudós Katicák csapat
   Tóth Bálint
    Horváth Bence Máté
    Bozsik-Pók Márk
    Kovács-Nagy Léna 3.b
matematika 45 Kovácsné Nagy Krisztina
Egyéni és Egyköteles Országos Bajnokság
Fónagy Hanna 4.b testnevelés 3.
Mindannyian egyformák vagyunk… – csak kicsit másképp
Csohány Jázmin 4.b vizuális kultúra 3. Sipos-Gaudi Emese
Torna Diákolimpia – elődöntő
Tóth Sára 3.a testnevelés 17. Dénes Attila
 
Területi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Bátrak Ligája
Lenkey csapat
   Balázs Hanna 7a
    Csengeri Lili 7a
    Ámit János 8a
    Gunda Cseke Viktor 7b
    Szentes Olivér 8b
    Vitai Olivér 8b
    Bertha Keve Ákos 8b
    Xue Wen_Bo Péter 8a 
testnevelés 3.
EKKE angol verseny 6. évf.
Schmitt Benjámin 6.b angol 1 Vargáné B J
Juhász Levente 6.b angol 2 Vargáné B J
Sike Benedek 6.c angol 3 Czéliné S E
Gárdonyi Géza szépkiejtési verseny
Csóré Zoé Csenge 7.a magyar 1 Nagy-Kapusi Kata
Petrányi Panna Szidónia 5.a magyar 1 Nagy-Kapusi Kata
Béres Panka 5.a magyar 2 Nagy-Kapusi Kata
Békés Boglárka 5.a magyar 3 Nagy-Kapusi Kata
Orgován Maja 6.b magyar 3 Salánki Mária
Kelemen Anna Réka 5.a magyar különdíj Nagy-Kapusi Kata
Orgován Ármin 8.a magyar különdíj Kovács Gabriella
Papp-Varga Gréta 5.a magyar különdíj Nagy-Kapusi Kata
Schmitt Benjamin Edwin 6.b magyar különdíj Salánki Mária
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd”
Csóré Zoé Csenge 7.a magyar nyelv 1. Nagy-Kapusi Kata
Petrányi Panna Szidónia 5. a magyar nyelv 2. Nagy-Kapusi Kata
Mikulás kupa 50 m gyorsváltó
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 1.
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 1.
Mikulás kupa 50 m hátúszás
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 1.
Mikulás kupa 50 m mellúszásban
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 2.
Reading in English
Menyhárt Lia Jázmin 6.b angol 1.
Boncz László Bendegúz 8.a angol 1.
Daragó Áron 4.a angol 4.
Mihály Nóra 6.b angol 4.
Sky Dance Gálán, Children kisformáció „C” kategóriában
Lenkey csapat
   Budai Mira 4.b
testnevelés 1.
Sky Dance Gálán, Mirror 2 kategóriában
Lenkey csapat
   Molnár Luca
    Sebestyén Nóra 4.b
testnevelés 1.
 
Vármegyei versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium
Resperger Alexandra 8. b magyar nyelv 1. Nagy-Kapusi Kata
Az Egri Dobó István Gimnázium Történelem Munkaközössége által szervezett A Pragmatica Sanctio-k kora vetélkedő
Juhász Levente 8b történelem 8. Abkarovits Ágnes
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Lenkey5a1 csapat
   Békés Boglárka
    Béres Panka
    Kelemen Anna Réka
    Petrányi Panna szidónia 5. a
magyar nyelv és irodalom 2. Nagy-Kapusi Kata
Lenkey5a2 csapat
   Bakondi Szonja
    Erdőházi Gréta
    Guba Anna Szófia
    Papp-Varga Gréta 5. a
magyar nyelv és irodalom 6. Nagy-Kapusi Kata
Lenkey6b1 csapat
   Czéli Anna
    Domán Liza
    Koczka Léna 6. b
magyar nyelv és irodalom 6. Salánki Mária
Lenkey7b csapat
   Demeter Atilla Mihály
    Balogh László
    Melegh Máté 7. b
magyar nyelv és irodalom 7. Kecskésné Pálfi Csilla
Lenkey6c csapat
   Gnoll Réka
    Kis Dorka
    Kovács-Nagy Áron
    Vaszlik Kitti 6. c
magyar nyelv és irodalom 8. Tóth-Gyurkó Kitti
Lenkey8 csapat
   Bognár Anilla Boróka
    Lőrincz Réka
    Nagy Ádám
    Orgován Ármin 8. a-b
magyar nyelv és irodalom 9. Kovács Gabriella és Nagy-Kapusi Kata
Lenkey7a csapat
   Csengeri Lili
    Kanalovics Liza
    Páldi Lilien Hanna
    Takács Patrik 7. a
magyar nyelv és irodalom 10. Nagy-Kapusi Kata
Lenkey6b2 csapat
   Domán Adél
    Menyhárt Lia Jázmin
    Pál Réka
    Orgován Maja 6. b
magyar nyelv és irodalom 12. Salánki Mária
LenkeyA csapat
   Bata Franciska
    Menyhárt Ádám
    Daragó Áron Nimród
    Matisz-Rohlicsek Gellért 
magyar nyelv és irodalom 15. Berkes Helga
Lenkey6b3 csapat
   Csiki Mátyás Tamás
    Juhász Levente
    Schmitt Benjamin Edwin
    Tóth Benedek 6. b
magyar nyelv és irodalom 17. Salánki Mária
Szorgos Méhek csapat
   Csóré Vivien
    Jakus Emma Kata
    Sipos Veronika
    Tóth Sára 3.a
magyar nyelvtan 3 Nagy Edina
Bölcs Katicák csapat
   Bazsó Kincső Villő
    Hodosi Lilien
    Horváth Bence Máté
    Tóth Bálint 3.b
magyar nyelvtan 15 Kovácsné Nagy Krisztina
Bölcs Macik csapat
   Hegyi Balázs
    Kardos András
    Szilágyi Barnabás
    Takács Gergő 4.b
magyar nyelvtan 19. Sipos-Gaudi Emese
Brummogók csapat
   Jánószky Jázmin
    Kelemen Gréta
    Kovács Anna
    Nagy Anna 4.b
magyar nyelvtan 25. Sipos-Gaudi Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny
Lenkey csapat
   Kovács-Nagy Léna
    Tóth Bálint
    Horváth Bence Máté
    Bozsik-Pók Máté 3.b
matematika 2 Kovácsné Nagy Krisztina
Lenkey2 csapat
   Herczeg Zalán
    Kelemen Gréta
    Szilágyi Barnabás
    Takács Gergő 4. b
matematika 4 Szalkai Mária
Nagymenők csapat
   Tóth Sára
    Kőműves Koppány
    Nagy Bogát András
    Fehér Hunor Bendegúz 3.a
matematika 6 Nagy-Füzesséry Bernadett
Lenkey2 csapat
   Békés Boglárka
    Petrányi Panna Szidónia
    Szalkai-Széll Ábel  5.a
matematika 7. Schmidt Tóth Rita, Petesné Matúz Tímea
Lenkey1 csapat
   Csengeri Lili
    Bukta Attila
    Takács Patrik
    Szentesi Dávid  7.a
matematika 9. Petesné Matúz Tímea
Matekászok csapat
   Hegyi Véda Szofia
    Kristóf Zoé Tekla
    Jakus Emma Kata
    Kovács Barna Áron 3.a
matematika 13 Nagy-Füzesséry Bernadett
LenkeyB csapat
   Bata Franciska
    Menyhárt Ádám
    Daragó Áron Nimród
    Matisz-Rohlicsek Gellért 
matematika 22. Berkes Helga
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Tudósok csapat
   Vaszlik Kitti
    Rab Zétény
    Schmuczer Csaba 6.c
természettudomány 13. Juhász Erika
Magic csapat
   Mihály Nóra
    Domán Adél
    Domán Liza 6.b
természettudomány 16. Basa Annamária
Egerész csapat
   Menyhárt Lia
    Almádi Mátyás
    Horuczi Kristód 6.b
természettudomány 20. Basa Annamária
Professzorok csapat
   Melegh Máté
    Demeter Attila
    Balogh László 7.b
természettudomány 21. Juhász Erika
Természettud. csapat
   Koska Tünde
    Bognár Boróka
    Lőrincz Réka 8.b
természettudomány 24. Juhász Erika
Bükki Nemzeti Park A kőbaltás ember c. könyv illusztrálás
Sárik Rita 5.a rajz 2. Bánhidyné D.É.
Dobó levelezős magyar
Juhász Levente 8.b magyar 6 Kovács Gabriella
EKKE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
Neufeld Zoé Polli 8. b magyar nyelv 2. Nagy-Kapusi Kata
Egri Dobó István Gimnázium
Matisz-Rohlicsek Virág 8.a matematika 3. Petesné Matúz Tímea
Egri Neumann János Gimnázium
Bíró Ádám 8.a Digitális kultúra 2 Holzer Alfréd
Pál Dorina 8.a Magyar 5 Kovács Gabriella
Vincze Zsombor 8.b Matematika 3 Smidth Tóth Rita
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Bíró Ádám 8.a Digitális kultúra 1 Holzer Alfréd
Lőrincz Réka 8. b magyar nyelv és irodalom 1. Nagy-Kapusi Kata
Bródi Lilianna 8. a magyar nyelv és irodalom 2. Kovács Gabriella
Nagy Ádám 8. a magyar nyelv és irodalom 4. Kovács Gabriella
Boncz László Bendegúz 8. a magyar nyelv és irodalom 7. Kovács Gabriella
Zentai Emma 8. a magyar nyelv és irodalom 8. Kovács Gabriella
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny
Takács Patrik 7.a magyar nyelv 1. Nagy-Kapusi Kata
Bródi Lilianna 8.a magyar nyelv 2. Kovács Gabriella
Nyelvész
Petrányi Panna Szidónia 5.a magyar nyelv 1. Nagy-Kapusi Kata
Kovács-Nagy Áron 6.c magyar nyelv 1. Tóth-Gyurkó Kitti
Menyhárt Lia Jázmin 6.b magyar nyelv 2. Salánki Mária
Béres Panka 5.a magyar nyelv 7. Nagy-Kapusi Kata
Torna Diákolimpia (nem végleges, tovább jutott, folyamatban.
Tóth Sára 3.a testnevelés 6.
Úszás Diákolimpia
Ivicz Kristóf 5.b testnevelés 3.
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 6.
Úszás Diákolimpia- 100 gyors
Balogh Ákos Bence 8.a testnevelés 4
Úszás Diákolimpia- 100 mell
Melegh Máté 7.b testnevelés 3.
Úszás Diákolimpia- 50 gyors
Bayer Kilián Zente 3.a testnevelés 3.
Katona Kristóf 2.b testnevelés 9.
Úszás Diákolimpia- 50 hát
Bayer Kilián Zente 3.a testnevelés 2.
Tóth Ábel 4.a testnevelés 3.
Úszás Diákolimpia- 50 mell
Tóth Ábel 4.a testnevelés 3.
 
Regionális versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Grasshoppers Akrobatikus Rock’n’ Roll TSE Children
Grasshoppers csapat
   Budai Mira 4.b
2.
 
Városi versenyeredmények
Tanulók / Csapattagok Tantárgy Helyezés Felkészítőtanár
Diákolimpia – mellúszás
Alaxai Hanna 4.b testnevelés 6.
Diákolimpia Futsal 4 kcs
4 kcs csapat
   Bányi András Sándor 8a
    Bata Levente 7b
    Bertha Keve Ákos 8b
    Bíró Ádám 8a
    Kovács Noé 8b
    Rózsavölgyi Kristóf 8b
    Tóth Balázs 8.a
testnevelés 8
Diákolimpia Labdarúgás
3 kcs csapat
   Horuczi Kristóf 6b
    Horváth Vencel Dávid 6c
    Juhász Levente 6b
    Kovács-Nagy Erik 5b
    Schmitt Benjamin Edwin 6b
    Sebestyén Benedek 6b
    Tóth Benedek 6b
    Tribik Martin Dezső 6b
    Zsemberi Kristóf 5b 
testnevelés 5-6
2 kcs csapat
   Csorba Zalán 4a
    Czank Csongor 4b
    Daragó Áron Nimród 4a
    Gál Gergely 4a
    Horváth Simon László 4a
    Kovács Barna Áron 3a
    Menyhárt Ádám 4a
    Takács Gergő 4a
   Smuczer Roland 4a 4.a
testnevelés folyamatban
Diákolimpia Mezei futóbajnokság
Tóth Lili 7.b testnevelés 15
Ősze Veronika 7.b testnevelés 22
Pető Ádám 7.b testnevelés 31
Dobó István Vármúzeum Népmese rajzpályázatán
Jánószky Jázmin 4.b rajz 3. Vasas Károlyné
Gárdonyi Géza szépkiejtési verseny
Juhász Martin 6.b testnevelés 3
Sperlágh József emlékfutás
Juhász Martin 6b Testnevelés 1
Csengeri Lili 7a Testnevelés 2
Torna Diákolimpia
Tóth Sára 3.a testnevelés 3.
Várd örömmel a szép, derült ünnepet! – irodalmi-történelmi verseny
Lenkey1 csapat
   Csóré Zoé Csenge
    Boncz László Bendegúz
    Takács Patrik 7. a, 8. a
magyar irodalom és történelem 2. Kovács Gabriella és Nagy-Kapusi Kata
Lenkey2 csapat
   Bíró Ádám
    Demeter Atilla
    Melegh Máté 7. b, 8. a
magyar irodalom és történelem 3. Kovács Gabriella és Kecskésné Pálfi Csilla
Úszás Diákolimpia 50m hát, 50m gyors
Tóth Ábel 4a testnevelés 2.

Holzer Alfréd

Matematika-Fizika-Informatika tanár