Gömböcz József igazgató 1951-1972Gömböcz József 1951 és 1972 között volt az egri I. számú általános iskola igazgatója, és kiemelkedő hatású pedagógusa, matematika tanára. Vezetése alatt Eger egyik legjobb iskolájává vált az intézmény. A Pedagógiai Főiskola I. sz. Gyakorló Általános Iskolája is volt, majd az 1957-től meginduló zenei tagozattal színesedett a paletta. Szívügyének tekintette a tudományos fejlesztés mellett a tanulók érzelmi életének gondozását is. Mindig nagy hangsúlyt helyezett arra, hogy iskolájának tanulói a jó eredmények mellett jól is érezzék magukat mindennapjaikban, társaik és tanáraik körében.

sdfljks jsdfklsjdflkjs lkjdsflkjsdlkfj sdfkjldskjflksdj sd sdflkjsdlfkjsldfj sdfjlsdkj flkjsdflkjsd sjflksdf lksd

sdfjhsdkjfhkj hjsdfkj hkjsdhjksdhf kjhsdkjhkj hkjsdfkjhsd fkjhsdkfjhsdf sdjf ksdjhfkjsdhf skjdhf kjhsdkjhkj hkjsh kjhfkjsdhfkjhskjfsdkjsd