Iskola nyitvatartása

Hétfő - Péntek: 7-18

Az Iskoláért, Iskolánk közösségéért tett kiemelkedő munkájukért az alábbi kitüntetéseket kaphatják diákjaink:

  • Lenkey-díj: Az a nyolcadik osztályos tanuló, aki nyolc éven át példás magatartással és szorgalommal, legalább jeles tanulmányi eredményt ért el (évfolyamonként maximum két jó érdemjegy), Lenkey-díjat kap, melyet a ballagási ünnepségen az iskola közössége előtt vehet át. A díjat az Egri Lenkey János Általános Iskola adományozza.
    A díjazottak oklevéltartó mappában elhelyezett díszoklevelet, jutalomkönyvet, Lenkey-díj feliratú kristályvázát vehetnek át.
  • Halas emlékplakett: Az a tanuló, aki több éven át legalább jó tanulmányi eredmény mellett, kiemelkedő művészeti tevékenységet nyújt, országos jelentőségű versenyeredménnyel rendelkezik, különdíjat kap, melyet a tanévzáró vagy a ballagási ünnepségen az iskola közössége előtt vehet át.
  • Gerzovich-díj: Az a tanuló, aki több éven át kiemelkedő sport eredményt ért el, Gerzovich József Vándorserleget kap, melyet a tanévzáró vagy ballagási ünnepségen az iskola közössége előtt vehet át. A díjat iskolánk volt testnevelő tanárának emlékére családja alapította. A díjat a Gerzovich család adományozza nevelőtestületi határozat alapján.
  • Kiemelkedő kulturális és diákönkormányzati munkáért emlékplakett: Az a tanuló, aki több éven át kimagasló kulturális és közösségi munkát végzett közösségi díjban részesül, melyet a tanévzáró ünnepélyen az iskola közössége előtt vehet át. A díjat az Egri Lenkey János Általános Iskola Diákönkormányzata adományozza nevelőtestületi egyetértéssel.
  • A tanév kiváló sportolója díj: Az adott tanévben kiváló sporteredményt elérő alsó és felső tagozatos tanuló, „A tanév kiváló sportolója” díjat veheti át, a tanévzáró ünnepségen, az iskola közössége előtt. A díjat a Lenkey János Diák Sportegyesület adományozza nevelőtestületi határozat alapján.
  • Gömböcz József emlékdíj: A díjat a Lenkey János Általános Iskola azon 6-8. osztályos diákja kaphatja meg a nevelőtestület javaslata alapján, aki a díjazás évében különös érdeklődést mutatott a természettudományos tantárgyak, elsősorban a matematika iránt, tehetségével, szorgalmával ezen szakirányokban kiemelkedő tanulmányi eredményt tudhat magáénak. Tudását versenyeredmények, tudományos munkák, szakköri tevékenységek is alátámasztják. További előnyt jelent a díj odaítélésekor a tanuló művészeti területen végzett munkája (pl. zenével, néptánccal, kórusban való énekléssel, képzőművészettel, rajzzal, stb. foglalkozik). A díjat a Gömböcz család által létrehozott alapítvány adományozza nevelőtestületi határozat alapján.
  • TS Gastro Különdíj
  • Igazgatói Különdíj: Elismerésben részesül az a tanuló, aki több éven át példamutató magatartást és szorgalmat tanúsított, kimagasló művészeti vagy egyéb tevékenységével emelte az intézmény hírnevét. A díjat az Egri Lenkey János Általános Iskola igazgatója adományozza.

Lenkey-díjasaink
2001 / 2002 Hotzi Bernadett
2002 / 2003 Dezso Diána, Rapcsok Réka
2003 / 2004 Nagy Rita, Jacsó Ádám
2004 / 2005 Katona Dávid
2005 / 2006 Tímár Luca
2007 / 2008 Jakab Ivett, Gőgh Bettina, Kecskés Dániel, Somlyai Zita
2008 / 2009 Gyuris Dorka, Hantosi Dóra, Kéri Nikolett, Kutas Viktória, Nagy Ádám,
Örökös- Tóth István, Papp Dóra, Zsebe Blanka
2009 / 2010 Berencsi Kitti, Berki Dorina, Koncsos Natália
2010 / 2011 Bóta Gábor, Fodor Kristóf, Fülöp Erik
2011 / 2012 Csorba Benjamin, Molnár Viktória
2012 / 2013 Bodó Tünde, Gál Kata, Fodor Bálint, Nagy Luca
2013 / 2014 Adman Evelin Ilona, Galambos Dominik, Csirmaz Vivien
2014 / 2015
2015 / 2016 Nagy Evelin
2016 / 2017 Gál Eszter, Tóth Fanni, Szikora Adél, Bacsó László,
Fónad Gergely, Herczeg Bálint, Tóth Kristóf, Tóth Viktória
2017 / 2018 Kaló Fanni, Kopka Réka, Nagy Balázs, Veres Bence, Köböl Nikol,
Herbák Marcell, Tóth István Benedek
2018 / 2019 Estók Éva
2019 / 2020 Dudás Orsolya, Sillei Dóra
2020 / 2021 Csűrös Lili, Estók Erika, Fónad Sára, Nagy Ábel, Nagy Fruzsina, Smuczer Lenke, Szabó Míra Dorina, Takács Emese, Zalánki Villő
2021 / 2022
2022 / 2023
2023 / 2024 Matisz-Rohlicsek Virág 8.a, Bartók Lucs Sára 8.a, Nagy Ádám 8.a, Bíró Ádám 8.a, Sillei Lilla 8.a, Bródi Liliánna 8.a
Halas emlékplakettet kaptak
2001 / 2002 Juhász Katalin, Hotzi Bernadett
2002 / 2003 Varga Fanni
2003 / 2004 Nagy Rita
2004 / 2005 Katona Dávid
2005 / 2006 Bata Diána, Veres Eszter, Kozma Bálint
2006 / 2007 Farkas Rita
2007 / 2008 Stumphauser Szilvia
2008 / 2009 Nagy Judit, Örökös-Tóth István, Kutas Viktória, Puzsik Bence
2009 / 2010 Berencsi Kitti, Egri Richárd, Józsa Orsolya, Kátai Veronika,
Koncsos Natália, Veréb Sára
2010 / 2011 Gál Katalin
2011 / 2012
2012 / 2013
2013 / 2014 Fábián András, Joharchy Brigitta
2014 / 2015 Szikora Adél
2015 / 2016 Joarchy Réka, Tóth Eszter
2016 / 2017 Herczeg Bálint, Szikora Adél
2017 / 2018 Tóth István Benedek
2018 / 2019 Kucsera Panna, Zalánki Villő
2019 / 2020 Csibi Orsolya
2020 / 2021 Zalánki Villő
2021 / 2022
2022 / 2023
2023 / 2024 Nagy Ádám 8.a, Matisz-Rohlicsek Virág 8.a
Gerzovich-díjasaink
2001 / 2002 PócsGergő
2002 / 2003 Jacsó Ádám
2003 / 2004 Petrény Norbert
2004 / 2005 Borostyán Dóra
2005 / 2006 Várhegyi Viktória
2006 / 2007 Papp Dóra
2007 / 2008 Török Zsolt
2008 / 2009 Nagy Ádám
2009 / 2010 Farkas Richárd
2010 / 2011 Szakálas György
2011 / 2012 Zahorecz Márk
2012 / 2013 Iklódi Máté
2013 / 2014 Berta Gergely
2014 / 2015 Iklódi Anna
2015 / 2016 Sári András Mátyás
2016 / 2017 Bartyik Bianka
2017 / 2018 Puporka Ádám
2018 / 2019 Kovács Attila
2019 / 2020 Naszvadi Csenge, Rékasi Laura
2020 / 2021 Lugosi Csongor Dániel
2021 / 2022  
2022 / 2023  
2023 / 2024  
Kiemelkedő kulturális és diákönkormányzati munkáért emlékplakettet kaptak
2003 / 2004 Paróczai Tekla, Egri István
2004 / 2005 Farkas Anikó
2005 / 2006 Bárdos Fruzsina
2006 / 2007 Fehér Nikolett
2007 / 2008 Irlanda Bence, Stumphauser Szilvia
2008 / 2009 Gyuris Dorka, Hantosi Dóra, Nagy Lotti  Éva,
Papp Dóra, Tóth Bálint, Zsebe Blanka
2009 / 2010 Koncsos Natália, Kollár Barbara
2010 / 2011 Bóta Gábor, Fodor Cintia, Fülöp Erik
2011 / 2012 Mayer Fanni, Árvai Vanessza
2012 / 2013
2013 / 2014 Szabó Viola, Szinglár Fanni
2014 / 2015 Olasz Dominika, Pollák Pentele
2015 / 2016 Szabó Tamás, Árvai Noé,  Mirkóczky Dóra
2016 / 2017 Csíkos Fanni, Palencsár Vanda, Tóth Fanni
2017 / 2018 Bellei Dalma, Varga Bálint, Hornyeczki Tamás
2018 / 2019 Gyárfás Blanka, Tóth Virág, Hupka Eszter, Darvas Nándor Miklós,
Sztaniszláv Solt Adorján
2019 / 2020 Mikó Sára, Kovács Réka, Dudás Orsolya, Gyarmati Ágota
2020 / 2021 Estók Erika, Kun Botond, Nagy Ábel, Szögedi Tamara, Takács Emese, Varga Ádám, Bisztri Barbara, Szabó Míra Dorina
2021 / 2022
2022 / 2023
2023 / 2024 Heverdle Karolt Édua 8.b, Varga Dóra Anikó 8.a, Orgován Ármin 8.a, Lőrincz Réka 8.b, Bognár Anilla Boróka 8.b
A tanév kiváló sportolója
2014 / 2015 Bódi Ákos, Kaló Kristóf, Hidvégi Zalán
2015 / 2016 Kalbantner Kolos, Kovács Attila
2016 / 2017 Bartyik Andor, Ficzere Olivér, Kaló Kristóf, Ponyi András
2017 / 2018 Vöröss Gergő, Kalbantner Kolos
2018 / 2019 Fónad Sára, Kvaszinger Lili Anna,  Kocsis Csillag Virág,
Péter Renáta Flóra, Takács Emese, Lugosi Csongor Dániel
2019 / 2020 Varga Hanga
2020 / 2021 Jászberényi Péter
2021 / 2022
2022 / 2023
2023 / 2024 Bartók Luca Sára 8.a
Gömböcz József emlékdíj
2015 / 2016 Herczeg Bálint
2016 / 2017 Tóth István Benedek
2017/ 2018 Herbák Marcell
2018/ 2019 Joó Viktor
2019 / 2020 Fábián Zoltán
2020 / 2021 Matisz-Rohlicsek Zalán
TS Gastro Különdíj
2017 / 2018 Kaló  Kristóf
2018 / 2019 Bartók Luca Sára
Intézményvezetői Különdíj
2019 / 2020 Barna Balázs
2020 / 2021 Zachar Tamás
2021 / 2022
2022 / 2023
2023 / 2024 Petrányi Panna Szidónia 5.a