Tisztelt Szülök!

A mai napon az Egri Lenkey János Általános Iskolában kialakításra került a digitális oktatás rendszere. A mai, holnapi napon a KRÉTA rendszeren keresztül elkezdődik a kapcsolatfelvétel, megkezdődik az oktatás. A digitális oktatást párhuzamosan két platformon a KRÉTA rendszeren és a „google classroom”-on tervezzük megvalósítani. Ezzel kapcsolatos teendőkről a KRÉTÁ-ban küldött tájékoztatóban, vagy a honlapunkon tájékozódhatnak. Kérem, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel folyamatosan figyeljék üzeneteinket, látogassák honlapunkat! (www.lenkeyiskola.hu)

Kedves Szülők! Kérem, hogy segítsenek gyermekeiknek a digitális oktatás megvalósításában. Jelezzék, ha a KRÉTA rendszerbe nem tudnak belépni. Folyamatosan figyeljék gyermekük előre haladást, és a már kialakult kapcsolati hálón tartsák a kapcsolatot az osztályfőnökkel!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk minden munkanapon nyitva van, 8-16 óráig, az iskolavezetés ügyeletet tart. A tanulók iskolában maradt tankönyveiért bejöhetnek/jöjjenek be a fent jelzett időpont alatt.

Eger, 2020. március 16.

Tisztelettel: