Intézményvezetői intézkedés
a tanévnyitó ünnepség biztonságos lebonyolítása érdekében.

Az Egri Lenkey János Általános Iskola vezetése – egyeztetve a Szülői Szervezettel, figyelembe véve járványügyi helyzetet – a tanévnyitó ünnepség csak az 1 évfolyamos tanulók részvételével szervezi meg, az alábbi rendelkezések betartásával.

• Tanévnyitó Ünnepség az 1 évfolyamos tanulók részére augusztus 31-én (hétfőn) 17 órától az iskola udvarán. A rendezvény biztonságos megtartása érdekében az alábbi intézkedéseket hozom:
  • Az iskola területére csak a tanulók, valamint 2 fő felnőtt kísérő léphet be
  • A tanévnyitó műsorban szereplőit gyerekenként 1 fő szülő kísérheti.
  • Az iskola kapujába több fertőtlenítő pont kerül felállításra. A belépés előtt a kézfertőtlenítő használata kötelező.
  • Az iskola területére belépő szülők, vendégek részére a maszk használata kötelező
  • Kérem a 1,5 m védőtávolság betartást.
  • Rossz idő esetén a tanévnyitő ünnepség a tornateremben kerül megrendezésre, mellyen kizárólag a tanulók és egy felnőtt kísérőjük vehet részt.
  • A 2-8. évfolyamos osztályok tanévnyitója az első tanítási napon osztálykeretben kerül lebonyolításra.

Tisztelt Szülők! Tegyünk meg közösen mindent azért, hogy a koronavírus terjedését megakadályozzuk. Ezt csak közös felelősséggel, és fegyelmezett magatartással tudjuk megtenni. Ehhez kérem mindenki támogató, megértő hozzáállását!

Bíró Csaba