Konfliktuskezelés online teszt osztályfőnöki órán

Csapatépítés osztályfőnöki órán

Mobilitás képek

Iskolánk harmadik alkalommal is sikeresen pályázott az Erasmus+ programra. Projektünk címe ’Pozitív iskolai környezet kialakítása’. Olyan kurzusokat választottak a kollégák, melyek hozzájárulnak tanulóink fejlődéséhez mind az oktatás, mind a nevelés területén.

hogy diákjaink pozitív légkörben fejleszthessék tudásukat. Miskolczi Ágnes tanárnő Palermóban vett részt a tehetségek kiválasztását és gondozását elősegítő kurzuson. Románné Dóra Zsuzsa tanárnő Barcelonában a csapatmunka kiépítését tanulmányozta, míg Vargáné Bárdos Judit tanárnő szintén Barcelonában az iskolai konfliktushelyzetek kezelését célzó tanfolyamon bővítette ismereteit. A külföldi tanfolyamokon megszerzett jó gyakorlatokat beépítjük a mindennapi munkánkba, elősegítve, hogy diákjaink tanulási eredményei javuljanak.